Półkolonie z Panem Kleksem – tu nie ma miejsca na nudę!

środa 28 czerwca 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Nie zaplanowaliście jeszcze wakacji? W Bajce Pana Kleksa przygotowano aż 8 turnusów półkolonii letnich oraz dwa różne programy w lipcu i sierpniu. Spotkania z Wielkim Elektronikiem, kleksografia, wycieczka i mnóstwo innych atrakcji. Nie zwlekajcie, zostały ostatnie wolne miejsca!

Półkolonie w Bajce Pana Kleksa skierowane są do dzieci w wieku 5-12 lat. To 5-dniowe turnusy, w kameralnych grupach (maks.15 osób), z pełnym wyżywieniem i wyjątkowym programem.

Nauka kleksografii, zabawa i zwiedzanie

W lipcu i sierpniu będą realizowane dwa zupełnie inne programy. Ciekawe i kreatywne warsztaty, eksperymenty naukowe, zajęcia na świeżym powietrzu, wycieczka do Kolejkowa (lipiec), Planetarium (sierpień), wyjście na pyszną pizzę – to tylko część z atrakcji. Wybierz turnus w lipcu, jeżeli Twoje dziecko uwielbia kreatywne zajęcia, interesuje się filmem lub marzy o własnym Oskarze. Kleksografia i łamańce językowe to tylko namiastka tego, co zaplanował Profesor Kleks. Wybierz sierpień, jeżeli Twoje dziecko marzy o rejsie w nieznane, jest ciekawe świata i chce odkrywać ciekawostki życia nie tylko na lądzie. Dzieci przeniosą się na Planetę Mango i odbędą podróż w kosmos. Oprócz tego uczestnicy półkolonii mają do dyspozycji ponad 1400 m2 interaktywnej przestrzeni Bajki.

Półkolonie letnie w Bajce Pana Kleksa w Katowicach (ul. Porcelanowa 23) startują już 3 lipca. Do wyboru jest 8 turnusów. Turnus odbywa się od poniedziałku do piątku, zajęcia realizowane są w godz. 9-16.45, świetlica (w cenie) jest dostępna w godz. 7.30-9 i 16.45-17.30. Cena turnusu to 999 zł, zawiera pełne zdrowe wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek i napoje). Więcej informacji uzyskacie pod numerem telefonu 691058333 lub mailowo: paulina@bajkapanakleksa.pl.

Kategoria: Warsztaty

Zobacz także

To ostatni dzwonek, by zorganizować dzieciom czas wolny w wakacje. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych półkolonii i miejsc w naszym regionie, które warto zobaczyć. Półkolonie kulinarne, sportowe, warsztaty mangi, do tego śląskie Malediwy czy wodne atrakcje. Jest w czym wybierać.

Śląskie na wakacje - półkolonie, zwiedzanie, zabawa