Wakacyjna przygoda z Kids' Kitchen

czwartek 13 lipca 2023
  • fot. mat. prasowe Kids’ Kitchen
    fot. mat. prasowe Kids’ Kitchen
Szukacie półkolonii? To ostatni dzwonek, aby zapisać pociechę do Letniej Akademii Mistrzów Kuchni. Dzieciaki nie tylko nauczą się gotować, ale także będą świetnie się bawić. Gry, zajęcia plastyczne, warsztaty taneczne, spacery i oczywiście kulinarne podróże. Zobaczcie.

Letnia Akademia Mistrzów Kuchni to półkolonie dla dzieci i młodzieży. W Kids' Kitchen uczestnicy zajęć nauczą się gotować pod bacznym okiem znawców kuchennego rzemiosła oraz wykwalifikowanego zespołu wychowawców i pedagogów. To również okazja do poznania nowych kolegów i wiele innych atrakcji.

Gry, spacery oraz taniec

Półkolonie to nie tylko warsztaty kulinarne. Na dzieci czeka cała gama gier i zabaw, zajęcia plastyczne, techniczne, warsztaty taneczne, wspólne spacery oraz bliskie wycieczki. Zajęcia będą prowadzone w niewielkich grupach w rodzinnej atmosferze, w bezpiecznym otoczeniu i w warunkach spełniających najwyższe standardy higieny. Dzieci poznają proste, sprawdzone przepisy, a dania będą przygotowywane z pysznych i zdrowych lokalnych produktów.

Półkolonie w Kids’ Kitchen aż do 1 września

Turnusy półkolonii w Kids' Kitchen będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 przez wszystkie tygodnie wakacji, również w terminie 28 sierpnia-1 września. Cena to 780 zł (zniżka za dwoje dzieci - 1460 zł). Opłata zawiera ubezpieczenie NW. Oferta dla dzieci i nastolatków w wieku od 6 do 14 lat. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisów można dokonać online. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie Kids’ Kitchen, na fanpage’u Akademii na Facebooku. Można też zadzwonić pod numer tel. 502 308 740 lub wysłać maila na adres kontakt@kidskitchen.pl.

Kids' Kitchen mieści się przy ulicy Żwirki i Wigury 19 w Katowicach.

Kategoria: Warsztaty