Bezpłatna nauka wspinania dla dzieci i młodzieży

czwartek 20 lipca 2023
  • fot. archiwum zdjęć FB Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej
    fot. archiwum zdjęć FB Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej
W wakacje jest okazja do spróbowania swoich sił na ściance wspinaczkowej. Uczestnicy zajęć poznają podstawy bezpiecznego wspinania, przełamią swoje lęki i potrenują koordynację ruchową. Sprawdźcie szczegóły.

W ramach Dąbrowskiej Akcji Lato w Centrum Sportów Letnich i Wodnych Pogoria w Parku Zielona odbywają się zajęcia wspinaczkowe. To okazja do poćwiczenia i poznania tego sportu pod czujnym okiem instruktorów. Uczestnicy zajęć poznają podstawy bezpiecznego wspinania się, różnorodne techniki, wzmocnią wydolność organizmu i potrenują koordynację ruchową. Zajęcia skierowane są do dzieci i młodzieży.

„Wakacyjne Wspinanie z Speleoklubem DG” będzie odbywać się w każdą niedzielę lipca (2, 9, 16, 23, 30 lipca) w godz. 12-18, zapisy na miejscu. „Letnie Wspinanie z CsiRem” w każdą środę lipca i sierpnia (5, 12, 19, 26 lipca oraz 2, 9, 16, 23, 30 sierpnia) w godz. 15-17 i 18-20. Obowiązuje rezerwacja pod numerem tel. 32 2626997 (limit 20 osób). Udział jest bezpłatny. Informację znajdziecie tutaj

Ścianka Wspinaczkowa Park Zielona znajduje się przy ul. Letniej 9 w Dąbrowie Górniczej.

Kategoria: Warsztaty

Zobacz także

To ostatni dzwonek, by zorganizować dzieciom czas wolny w wakacje. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych półkolonii i miejsc w naszym regionie, które warto zobaczyć. Półkolonie kulinarne, sportowe, warsztaty mangi, do tego śląskie Malediwy czy wodne atrakcje. Jest w czym wybierać.

Śląskie na wakacje - półkolonie, zwiedzanie, zabawa