Sklep charytatywny „Świetlikowo To i Owo” już działa!

poniedziałek 25 września 2023
  • Sklep charytatywny "Świetlikowo To i Owo" znajdziecie w Gemini Park Bielsko-Biała (fot. mat. prasowe Gemini Park)
    Sklep charytatywny "Świetlikowo To i Owo" znajdziecie w Gemini Park Bielsko-Biała (fot. mat. prasowe Gemini Park)
  •  Rodzice znajdą tu używane ubranka i zabawki dla swoich pociech (fot. mat. prasowe Gemini Park)
    Rodzice znajdą tu używane ubranka i zabawki dla swoich pociech (fot. mat. prasowe Gemini Park)
  • Zyski ze sprzedaży zostaną przeznaczone na pomoc nieuleczalnie chorym dzieciom (fot. mat. prasowe Gemini Park)
    Zyski ze sprzedaży zostaną przeznaczone na pomoc nieuleczalnie chorym dzieciom (fot. mat. prasowe Gemini Park)
W tym wyjątkowy miejscu odkryjecie używane rzeczy dla dzieci – od zabawek po ubrania. Każdy zakup to wsparcie dla podopiecznych Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo i świadoma ochrona środowiska.

Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo od 14 lat opiekuje się nieuleczalnie chorymi dziećmi z terenu całego województwa śląskiego. Prowadzi Hospicjum Domowe dla Dzieci, Centrum Opieki Dziennej, Hospicjum Perinatalne. Oprócz tej pomocy bezpłatnie wypożycza sprzęt medyczny. Fundację wspomagają, jako ambasadorzy – Martyna Wojciechowska i Sebastian Riedel.

Kupuj i wspieraj

Od 23 września można wspierać Fundacje kupując w charytatywnym sklepie „Świetlikowo To i Owo”. Rodzice znajdą tu ubranka i zabawki dla swoich pociech. Rzeczy są używane, dzięki temu otrzymują drugie życie, a kupujący dokładają cegiełkę do ochrony przyrody. Odzież, która trafiła do sklepu pochodzi od darczyńców, których dzieci wyrosły już ze swoich ubranek. Wśród nich są celebryci i osoby znane, które chcą pomagać. O akcji zbiórki odzieży więcej przeczytacie w naszym artykule.

Wszystkie zyski ze sprzedaży w sklepie zostaną przeznaczone na pomoc nieuleczalnie chorym dzieciom i ich rodzinom. Sklep znajdziecie na 1. piętrze w Gemini Park w Bielsku-Białej (ul. Leszczyńska 20).

Kategoria: Wiadomości