Bezpłatna zabawa na lodowisku pod chmurką

środa 29 listopada 2023
  • Wstęp na lodowisko jest bezpłatny (fot. archiwum zdjęć FB Miasto Katowice)
    Wstęp na lodowisko jest bezpłatny (fot. archiwum zdjęć FB Miasto Katowice)
Duże lodowisko w Murckach będzie czynne już od 1 grudnia. Na miejscu można wypożyczyć łyżwy i pingwinki do nauki jazdy, a także zagrać w hokeja. Ślizgać można się za darmo. Sprawdźcie godziny otwarcia obiektu.

Lodowisko w katowickich Murckach zlokalizowane jest w pobliżu parku. Powstało w ramach budżetu obywatelskiego w 2018 roku. W jego sąsiedztwie działa wypożyczalnia łyżew, pingwinków, kasków. Przy lodowisku jest możliwość przebrania łyżew pod zadaszonym namiotem oraz skorzystania z toalety.

Godziny otwarcia

Lodowisko będzie otwarte od 1 grudnia. Godziny ślizgawek ogólnodostępnych: poniedziałki, środy oraz piątki w godz. 10-21.30, wtorki i czwartki w godz. 10-20.15, soboty i niedziele w godz. 10.30-21.30. Możliwość gry w hokeja: od poniedziałku do piątku w godz. 8-10, we wtorki i czwartki w godz. 20.15-21.30.

Ślizgawkę znajdziecie w Parku Murckowskim, przy ul. Bielskiej w Katowicach. Samochód można zaparkować przy Przedszkolu nr 72 (100 m od lodowiska). Wstęp jest bezpłatny. Wypożyczenie łyżw kosztuje 12 zł, kask – 12 zł, pingwin lub miś do nauki jazdy – 18 zł. Szczegóły znajdziecie na stronie MOSiR Katowice.

Kategoria: Aktywna rekreacja