Półkolonie letnie w teatrze

poniedziałek 29 kwietnia 2024
  • Warsztaty aktorskie w Teatrze Żelaznym poprowadzi profesjonalna kadra zawodowych aktorów (fot. mat. freepik)
    Warsztaty aktorskie w Teatrze Żelaznym poprowadzi profesjonalna kadra zawodowych aktorów (fot. mat. freepik)
Czas powoli zacząć planować wakacje. Twoje dziecko uwielbia teatr, lubi stać na scenie, recytować wiersze lub wcielać się w różne postacie? A może brakuje mu odwagi i pewności siebie? Warsztaty aktorskie w Teatrze Żelaznym to coś dla Was.

Aktorstwo to świetna forma nauki zarówno dla tych, którzy uwielbiają być w centrum uwagi, jak i tych, którzy skrywają swoje emocje. Regularne ćwiczenia teatralne rozwijają wyobraźnię, pozwalają podejmować nowe wyzwania i integrują z grupą rówieśników. To doskonała mieszanka dobrej zabawy i rozwoju artystycznego.

Wyjątkowy i kreatywny czas w wakacje

Letnie warsztaty aktorskie w Teatrze Żelaznym poprowadzi profesjonalna kadra zawodowych aktorów. Podczas zajęć uczestnicy poćwiczą pracę z rekwizytem, improwizację, dowiedzą się, co to jest emisja głosu, właściwa dykcja. Dzieci wezmą udział w warsztatach aktorskich, wokalnych, tanecznych, a nawet kaskaderskich. Warsztaty są dla każdego, kogo pociąga teatr, kto chciałby rozwinąć swoje umiejętności i sprawdzić się jako aktor, a także dla tych, którzy chcą popracować nad pewnością siebie i odnajdywaniem się w grupie.

Dwie grupy wiekowe i zniżki dla rodzeństwa

Do wyboru są 4 terminy półkolonii: 1-5 lipca, 29 lipca -2 sierpnia, 19-23 sierpnia oraz 26-30 sierpnia. Zajęcia będą odbywać się przez 5 dni w tygodniu w godz. 9-16. Ich koszt to 999 zł (zaliczka - 299 zł, pozostałe 700 zł w pierwszym dniu półkolonii). Obowiązuje zniżka dla rodzeństwa. W cenie jest dwudaniowy obiad oraz woda. Warsztaty będą odbywać się w grupach do 15 osób, z podziałem na wiek: 8-12 lat oraz 13-17 lat. Zgłoszenia (należy podać imię i nazwisko, wiek uczestnika, nr telefonu, datę turnusu i grupy wiekowej) przyjmowane są mailowo na adres: warsztaty@teatrzelazny.pl. Więcej informacji możecie uzyskać pod numerem telefonu: 792 799 847 lub 669 969 220. Szczegóły oferty znajdziecie tutaj.

Teatr Żelazny mieści się przy ul. Gliwickiej 148 A w Katowicach. 

Kategoria: Warsztaty

Zobacz także

W wakacje często szukamy nowych atrakcji na świeżym powietrzu. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych, naszym zdaniem, bezpłatnych placów zabaw w okolicy. Wśród nich inspirowane naturą, z eksperymentami naukowymi, a także z ciekawą okolicą idealną na spacer i aktywną rekreację.

 

Inspirowane naturą, muzyką, bajkami – jest wiele placów zabaw na Śląsku