Muzyczna zabawa z piosenką Maskotek - „Auto robi Brum Brum”

czwartek 4 lipca 2024
  • Premiera piosenki już 4 lipca o godz. 15 (fot. mat. Zespół Maskotki)
    Premiera piosenki już 4 lipca o godz. 15 (fot. mat. Zespół Maskotki)
Zespół Maskotki ma dla dzieciaków nowy hit. Tym razem najmłodsi wcielą się w samochodziki. Zabawa rozwinie dziecięcą wyobraźnię oraz zdolności manualne. Zobaczcie teledysk.

Maskotki to zespół dla dzieci znany z Top Kids, 4 fun Dance. Ich piosenki są rytmiczne, a łatwe teksty zachęcają najmłodszych do wspólnego śpiewu i zabawy. Najnowszą propozycją zespołu jest piosenka „Auto robi Brum Brum”. Premiera już 4 lipca o godz. 15. Dzieciaki w rytm muzyki będą pokazywać, jak wygląda samochodzik, wyobrażą sobie również co ma w środku. Muzyczna zabawa rozwinie ich wyobraźnię oraz zdolności manualne.

Więcej piosenek idealnych do tańca i wspólnej zabawy dziecko-rodzic znajdziecie na kanale YouTube Zespołu Maskotki. 

Zobacz także

W wakacje często szukamy nowych atrakcji na świeżym powietrzu. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych, naszym zdaniem, bezpłatnych placów zabaw w okolicy. Wśród nich inspirowane naturą, z eksperymentami naukowymi, a także z ciekawą okolicą idealną na spacer i aktywną rekreację.

 

Inspirowane naturą, muzyką, bajkami – jest wiele placów zabaw na Śląsku

Jak co roku i tym razem przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych półkolonii i miejsc w naszym regionie, które warto zobaczyć. Wakacje w podziemiach, półkolonie w teatrze, zajęcia parkour'u, akademia driftingu czy warsztaty WWF - to tylko niektóre z naszych propozycji. Zobaczcie.

Wakacje 2024. Śląsk i okolice - ciekawe półkolonie i niesamowite miejsca