Dwa kółka, cztery łapy i zero litości dla nudy – zbliża się Rowerowy Puchar Reksia
W Bielsko-Bialskim Ośrodku Rekreacyjno-Narciarskim Dębowiec już 7 czerwca mali cykliści staną na starcie 6. Rowerowego Pucharu Reksia. Dopingować będzie ich najsłynniejszy piesek z Bielska – Reksio.
Zabawa na świeżym powietrzu
Zawody to nie tylko wyścig po medale. To przede wszystkim wielkie święto rodzinne, które promuje zdrowy styl życia i bezpieczną jazdę na dwóch (lub czterech, jeśli liczyć kółka pomocnicze) kółkach. „Bo najważniejszy jest ruch na świeżym powietrzu, który zawsze, jako organizatorzy, promujemy" – mówi Barbara Ilewicz, organizator Pucharu Reksia. W zawodach mogą wziąć udział dzieci w wieku od 2 do 12 lat – od ambitnych „biegówkowiczów” po młodych profesjonalistów na rowerach górskich.
Co czeka na Reksiaki?
Profesjonalnie przygotowane trasy dostosowane do wieku i umiejętności zawodników. Pamiątkowe medale i pakiety startowe dla każdego uczestnika. Miasteczko Reksia, pełne animacji, konkursów z nagrodami i stoisk partnerów, w tym kultowy, wypełniony słodyczami - Wawel Track. Spotkanie z samym Reksiem, który osobiście dopilnuje aby koła, kręciły się jak szalone.
Rowerowy Puchar Reksia odbędzie się 7 czerwca w godz. 11 na terenie Bielsko-Bialskiego Ośrodka Rekreacyjno-Narciarskiego Dębowiec (ul. Karbowa 55) w Bielsku-Białej. Zapisy trwają, wolnych miejsc jest coraz mniej. Opłata startowa wynosi 100 zł, 150 zł – w dniu zawodów (jeżeli będą wolne miejsca). Szczegółowe informacje, regulamin oraz aktualności dotyczące wydarzenia dostępne są na stronie internetowej www.pucharreksia.pl oraz w mediach społecznościowych.
6. Rowerowy Puchar Reksia został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej, Jarosława Klimaszewskiego. Pomysłodawcami cyklu są Barbara i Piotr Ilewicz, prowadzący Stowarzyszenie Klub Sportowy LIVE.






