Drugi numer magazynu „Silesia Dzieci” gotowy!

czwartek 17 lipca 2014
  • W drugim numerze kwartalnika "Silesia Dzieci" przeczytacie m.in. o tym jak ciekawie spędzać lato w mieście (fot. materiały Silesii Dzieci)
    W drugim numerze kwartalnika "Silesia Dzieci" przeczytacie m.in. o tym jak ciekawie spędzać lato w mieście (fot. materiały Silesii Dzieci)
Miło nam poinformować, że wydaliśmy drugi numer kwartalnika „Silesia Dzieci”. Znajdziecie w nim wiele ciekawych, letnich tematów. Magazyn – podobnie jak pierwszy numer - jest w formie multimedialnej oraz papierowej. Sprawdźcie gdzie go można dostać.

W tym numerze udowodnimy, że nie trzeba daleko wyjeżdżać, żeby miło spędzić wakacje z rodziną, podpowiemy jak przygotować potrawy z grilla, żeby były smaczne i zdrowe, szczególnie dla naszych pociech. Przedstawimy najnowsze kolekcje niszowych marek odzieży dziecięcej, które są świetną alternatywą dla popularnych sieciówek.
Doradzimy również jak zorganizować chrzciny tak, aby była to najpiękniejsza chwila w życiu całej rodziny. Wyjaśnimy na czym polega fenomen metody nauki języka angielskiego Helen Doron i pokażemy jakie atrakcje tego lata przygotowała Kopalnia Soli Wieliczka.
Ponadto swoimi wspomnieniami z dzieciństwa podzielą się z Wami: Abradab – raper, twórca kultowej grupy Kaliber 44, a obecnie indywidualny artysta i producent muzyczny  oraz Krzysztof Respondek – kabareciarz, piosenkarz, aktor znany m.in. z takich seriali jak „Święta wojna” czy „Barwy szczęścia”.
W tym numerze możecie liczyć również na całą stronę z kuponami rabatowymi. Zniżki na swoje usługi zaproponowali: Żłobek i Przedszkole Bajkowa Kraina w Katowicach, bawialnie – Fair Play, Nibylandia, Zoolandia i Jupi Park, TVS  (zniżka na życzenia emitowane podczas Małego Koncertu Życzeń), Stomatologia Brynów, Szkoły Helen Doron, Fundacja Edukacyjna Kombinatory, Salon Fryzjerski dla Dzieci Lucky-Look, Tito Dance Studio, a na swoje produkty zniżki dali: sklep z zabawkami MójŚwiatModeli.pl, sklep z zegarkami Tayma, Kura-d szyte z pasją, cihosha.pl (producent ubranek do chrztu) oraz chocoplay.pl (czekoladowe telegramy).

Magazyn jest bezpłatny, można go obejrzeć tutaj: http://www.magazyn.silesiadzieci.pl/

a papierowe wydanie znajdziecie w tych miejscach:

Sklepy i bawialnie:

Centrum Handlowe City Point w Tychach, Nibylandia w Katowicach, Jupi Park w Silesia City Center w Katowicach, Fair Play w Tychach, Sklep z zabawkami „Mój Świat Modeli” w Chorzowie, bawialnia Lizzy w Chorzowie.

Firmy organizujące zajęcia dodatkowe:

Ale Czad Centrum Zdrowego i Aktywnego Dziecka w Katowicach, Akademia Twórczego Rozwoju Bystrzak w Sosnowcu i Tychach, Kluby Socatots w: Bielsku-Białej, Bytomiu, Chorzowie, Czerwionce - Leszczynach, Dąbrowie Górniczej, Gliwicach, Jastrzębiu Zdroju, Jaworznie, Katowicach, Mysłowicach, Piekarach Śląskich, Rudzie Śląskiej, Rybniku, Siemianowicach Śląskich, Sosnowcu, Świętochłowicach, Tychach, Zabrzu, Żorach, Centrum Helen Doron w: Rudzie Śląskiej, Chorzowie, Bytomiu, Siemianowicach Śląskich, Tarnowskich Górach, Grota Solna w Tychach, Tito Dance Studio w Tychach, Stadion Śląski w Chorzowie, Pony-Sport w Tarnowskich Górach, Fundacja Edukacyjna Kombinatory w Sosnowcu, Sport Poziom 450 w Sosnowcu

Lokale gastronomiczne:

Kawiarnia Active Baby Cafe w Tarnowskich Górach, Stara Piekarnia w Bytomiu, najlepsze lodziarnie i punkty gastronomiczne na Pogorii 3 w Dąbrowie Górniczej.

Żłobki, przedszkola, szkoły:

Żłobek Bajkowa Kraina w Katowicach, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Tychach, Akademia Wesołego Przedszkolaka w Katowicach, Szkoła Rodzenia Miś Kuleczka w Katowicach, Przedszkole Filip Maja w Dąbrowie Górniczej.

Placówki zdrowia:

Stomatologia Brynów, Gabinet Stomatologiczny Karoliny Szkodny w Katowicach, Szpital gin.-poł. w Katowicach Łubinowa 3, Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe w Żorach.

Placówki kulturalne:

Kino Helios w Sosnowcu, Dąbrowie Górniczej, Bielsku-Białej; Rondo Sztuki w Katowicach; Bytomskie Centrum Kultury; Centrum Kultury Katowice im. K. Bochenek; Teatr Lalki i Aktora Ateneum w Katowicach; MBP w Sosnowcu; Pasaż Kultury “Andromeda” w Tychach.

Inne:

Śląskie Wesołe Miasteczko, Śląskich Ogród Zoologiczny, Miasteczko Twin Pigs w Żorach, Fryzjer Lucky Look w Katowicach, Kopalnia Soli Wieliczka, Nemo - Wodny Świat w Dąbrowie Górniczej,

Firmy i instytucje zainteresowane pozyskaniem papierowego magazynu dla swoich klientów, prosimy o kontakt pod adresem redakcja@silesiadzieci.pl. Wyślemy pakiet gazet pod wskazany adres (bezpłatnie).

Kategoria: Wiadomości