Zapisz malucha do przed-przedszkola

wtorek 30 września 2014
  • Sala zabaw Hula Park znajduje się w CH Plaza w Sosnowcu (fot. materiały bawialni)
    Sala zabaw Hula Park znajduje się w CH Plaza w Sosnowcu (fot. materiały bawialni)
Planujecie niebawem posłać dziecko do przedszkola, ale martwicie się, czy odnajdzie się w nowej sytuacji? Zamiast rzucać je na głęboką wodę, dajcie mu szansę przygotować się do roli przedszkolaka podczas zajęć przed-przedszkolnych w sali zabaw Hula Park.

Zajęcia adaptacyjne, przygotowujące do wejścia w świat przedszkolny, adresowane są do dzieci w wieku od 18 miesięcy do trzech lat. Obejmują zabawy ruchowe, muzyczne i plastyczne, aktywne słuchanie wierszyków, bajek i eksperymentowanie w gronie rówieśników. Wszystkie to ma na celu wsparcie rozwoju dziecka i zapoznanie go z przedszkolnymi obyczajami.
Zajęcia będą organizowane w dni powszednie od godz. 10 do 11.30. Przez pierwsze pół godziny dzieci będą uczestniczyć w zorganizowanych zajęciach, a potem przez godzinę pobawią się na leśnym torze przeszkód i skorzystają z innych atrakcji bawialni.
Miesięczny karnet kosztuje 95 zł. Zapisy przyjmowane są w sali zabaw w CH Plaza (ul. Sienkiewicza 2) w Sosnowcu, pod numerem telefonu 508 095 741 lub mailowo: hula-park@hula-park.pl.

Kategoria: Warsztaty