Czas na zimową odsłonę magazynu „Silesia Dzieci”

środa 10 grudnia 2014
  • Magazyn "Silesia Dzieci" nr 4 (fot. mat. redakcji SD)
    Magazyn "Silesia Dzieci" nr 4 (fot. mat. redakcji SD)
Przyszedł czas na grudniowe, świąteczne wydanie magazynu informacyjnego dla rodziców z województwa śląskiego „Silesia Dzieci”. W numerze wiele ciekawych treści. Gazeta dostępna jest w najbardziej rodzinnych miejscach waszych miast.

W numerze znajdziecie propozycje nietuzinkowych prezentów pod choinkę, podpowiedzi, jak spędzić sylwestra, a jak bawić się w karnawale oraz gdzie można dobrze zjeść, a gdzie zrobić zdrowe i ekologiczne zakupy. Dietetyk Anna Brończyk-Puzoń radzi, jakie produkty najlepiej wzmacniają odporność organizmu i jakie potrawy wigilijne nie nadają się dla najmłodszych członków rodziny. Ponadto znani ludzie pochodzący ze Śląska podzielą się z Wami swoimi wspomnieniami z dzieciństwa – tym razem będą to: dziennikarz i prezenter Faktów TVN Kamil Durczok oraz śląski architekt Przemo Łukasik. Podobnie jak w poprzednich wydaniach, w tym także czekać będą na was kupony rabatowe do bawialni, sklepów itp.

Z okładki tego numeru uśmiecha się do Was Zuzia Gola - zwyciężczyni naszego urodzinowego konkursu, w którym nagrodą była m.in. sesja fotograficzna wykonana przez Annę Dudek z Fotodzieciństwo.pl. Dziękujemy małej modelce i fotografowi za uatrakcyjnienie naszego magazynu.

Magazyn jest bezpłatny! Możecie go znaleźć w tych miejscach:

Sklepy i bawialnie:

Centrum Handlowe City Point w Tychach, Jupi Park w Silesia City Center w Katowicach, Sklep z zabawkami „Mój Świat Modeli” w Chorzowie, bawialnia Kraina Czarów w Katowicach, Sala Zabaw Radocha w Pszczynie, stoisko Stonoga – CH Belg w Katowicach, Fair Play w Tychach, Kraina Dziecięcej Rozrywki Nibylandia w Katowicach, sklep CaliMali w Gliwicach, Sala Zabaw Świat Dory w Katowicach.

Firmy organizujące zajęcia dodatkowe:

Uniwersytety Dziecięce Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Chorzowie, Cieszynie, Czeladzi, Olkuszu, Żywcu, Łazach, Zawierciu, Świętochłowicach, Siemianowicach Śląskich, Bobrownikach, Ogrodzieńcu; Akademia Twórczego Rozwoju Bystrzak w Sosnowcu i Tychach, Kluby Socatots w: Tychach, Piekarach Śląskich, Rudzie Śląskiej, Rybniku, Siemianowicach Śląskich, Sosnowcu, Świętochłowicach, Tychach, Zabrzu, Żorach, Centrum Helen Doron w: Rudzie Śląskiej, Chorzowie, Bytomiu, Siemianowicach Śląskich, Tarnowskich Górach, Fundacja Edukacyjna Kombinatory w Sosnowcu, Sport Poziom 450 w Sosnowcu, Klub Sportowy Alpino w Katowicach, Uniwersytet Rozwoju w Chorzowie.

Lokale gastronomiczne:

Kawiarnia Active Baby Cafe w Tarnowskich Górach, Appassionata w Radzionkowie, Stara Piekarnia w Bytomiu.

Żłobki, przedszkola, szkoły:

Niepubliczne Przedszkole Yamaha Tychy, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Tychach, Przedszkole Filip Maja w Dąbrowie Górniczej, Zespół Szkół Prywatnych w Katowicach (ul. Witosa 18), Prywatne Przedszkole  Baby Planet w Sosnowcu, Przedszkole Kraina Malucha w Sosnowcu, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Mysłowicach.

Placówki zdrowia:

Szpital gin.-poł. w Katowicach Łubinowa 3, Gabinet ginekologiczny Izabela Sirko Tychy, Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe w Żorach.

Placówki kulturalne:

Kino Amok w Gliwicach, Bytomskie Centrum Kultury; Centrum Kultury Katowice im. K. Bochenek; Teatr Lalki i Aktora Ateneum w Katowicach, MCK Tychy, Teatr Gry i Ludzie w Katowicach, Dom Kultury w Żorach.

Inne:

Westernowe Miasteczko TwinPigs w Żorach, Fryzjer Lucky Look w Katowicach, Creativo Hair Studio w Pszczynie, Nemo - Wodny Świat w Dąbrowie Górniczej, Park Wodny Aquarion w Żorach, Muzeum Ognia w Żorach, Lili Vanili w Zabrzu.

Możecie też obejrzeć ten numer magazynu „Silesia Dzieci” (oraz wszystkie poprzednie) w formie multimedialnej tutaj: www.magazyn.silesiadzieci.pl

Kategoria: Wiadomości