Sylwestrowo-karnawałowy zawrót głowy

poniedziałek 22 grudnia 2014
 • Bal sylwestrowy mogą zorganizować profesjonalni animatorzy w waszym domu (fot. mat. Klaunpolska.pl)
  Bal sylwestrowy mogą zorganizować profesjonalni animatorzy w waszym domu (fot. mat. Klaunpolska.pl)
 • Stroje na bale sylwestrowe i karnawałowe przygotuje na indywidualne zamówienie firma Cihosha.pl (fot. mat. Cihosha.pl)
  Stroje na bale sylwestrowe i karnawałowe przygotuje na indywidualne zamówienie firma Cihosha.pl (fot. mat. Cihosha.pl)
 • Jeżeli rodzice nie chcą wydawać pieniędzy na kupono stroju mogą go wyporzyczyć. Z pomocą wychodzi firma Megastroje.pl (fot. mat. Megastroje.pl)
  Jeżeli rodzice nie chcą wydawać pieniędzy na kupono stroju mogą go wyporzyczyć. Z pomocą wychodzi firma Megastroje.pl (fot. mat. Megastroje.pl)
 • Na takie napoje mogą liczyć uczestnicy balu sylwestrowego dla dzieci w Kawiarni Active Baby Cafe w Tarnowskich Górach (fot. mat. kawiarni ABC)
  Na takie napoje mogą liczyć uczestnicy balu sylwestrowego dla dzieci w Kawiarni Active Baby Cafe w Tarnowskich Górach (fot. mat. kawiarni ABC)
 • Na niepowtarzalne makijaże podczas zabawy sylwestrowej mogą liczyć dzieci w katowickiej sali zabaw Kraina Czarów (fot. mat. bawialni)
  Na niepowtarzalne makijaże podczas zabawy sylwestrowej mogą liczyć dzieci w katowickiej sali zabaw Kraina Czarów (fot. mat. bawialni)
 • Kawiarnia Active Baby Cafe zaprasza na bal sylwestrowy nieco wcześniej, bo 27 i 28 grudnia (fot. mat. kawiarni ABC)
  Kawiarnia Active Baby Cafe zaprasza na bal sylwestrowy nieco wcześniej, bo 27 i 28 grudnia (fot. mat. kawiarni ABC)
Kto powiedział, że zabawa sylwestrowa i bale karnawałowe są tylko dla dorosłych? Dzieci również mogą świetnie się bawić, a obecnie na Śląsku mają ku temu stworzone świetne warunki.

Rodzice mają ułatwione zadanie. Powstało bowiem wiele firm, które podczas nocy sylwestrowej zaopiekują się pociechami. Nie położą ich jednak do łóżek, ale zorganizują huczną zabawę. Jedną z takich firm jest KLAUNPOLSKA.pl. Gry, konkursy, tańce prowadzone przez przebranych według indywidualnego zamówienia animatorów umilą czas dzieciom i pozwolą dorosłym na chwilę szaleństwa we własnym gronie. Wynajęcie animatora dla grupki dzieci to koszt od 150 zł (+ dojazd do klienta). (Imprezy, tel. 727 400 300, urodziny, tel. 727 600 500).

Są też miejsca, które organizują bale sylwestrowe nieco wcześniej. Taką ofertę ma Kawiarenka ABC Active Baby Cafe z Tarnowskich Gór (ul. Zamkowa 10). 27 oraz 28 grudnia od godz. 16 organizatorzy czekają na najmłodszych (2-4 lata) i tych nieco starszych (5-12 lat) z dużą porcją atrakcji takich jak tańce, zabawy, konkursy i symboliczne powitanie NOWEGO ROKU szampanem bezalkoholowym. Będzie też poczęstunek: m.in. puszyste naleśniki z kremem czekoladowym, nuggetsy z frytkami, Bubble Tea, naturalne jogurty mrożone oraz inne słodkie przekąski. Imprezy prowadzą doświadczony animator zabaw oraz instruktorka tańca. Koszt: 45 zł/dziecko (rodzeństwo - 10% rabatu). Szczegóły na stronie: www.cafeabc.pl.

31 grudnia, ale w południe dzieci mogą witać NOWY ROK w Krainie Czarów - sali zabaw, która znajduje się na os. Tysiąclecia w Katowicach (ul. Zawiszy Czarnego 7A). W programie wiele atrakcji, m.in. zimne ognie, brokatowe makijaże i "sylwestrowe odliczanie" z kieliszkiem szampana (dla dzieci). Do tego pląsy na parkiecie - mini disco prowadzone przez profesjonalną kadrę bawialni. Sylwester rozpocznie się o godz. 11 i potrwa do 13. Koszt - 45 zł. W cenę wliczony jest poczęstunek i napoje. www.krainaczarow.net

Aby zabawa była udana, warto pomyśleć o odpowiednim stroju. Tutaj z pomocą przychodzi sieć wypożyczalni kostiumów MEGASTROJE.pl. Można tu wypożyczyć głównie stroje postaci bajkowych, które również idealnie sprawdzą się na balu karnawałowym w przedszkolu czy szkole. Są lubiane przez chłopców stroje policjanta, strażaka, Batmana, Spidermana czy Supermana. Dla dziewczynek kostiumy księżniczek, motylów czy czarodziejek, ale również kostiumy z serii Monster High. Sieć wypożyczalni oferuje również pomoc w wyborze miejsca oraz motywu przewodniego zabawy. Firma mieści się w Katowicach przy ul. Dyrekcyjnej 10. Stroje można wypożyczyć na tydzień, wtedy zapłacimy od 15 do 40 zł. Można też skorzystać z usługi wysyłkowej.

Jeżeli jednak nasza pociecha chciałaby posiadać bajkowe przebranie na własność, wówczas powinna się zgłosić do małej, śląskiej manufaktury CIHOSHA.pl. Właścicielka firmy szyje krótkie serie kostiumów swojego projektu. Wszystko z bardzo dobrych gatunkowo tkanin, niepodrażniających skóry dziecka, w niezwykłych kolorach, z dużą dbałością o szczegóły. Co ważne – może stworzyć kostium indywidualnie dla każdego dziecka, według jego własnego pomysłu. Ceny od 100 do 200 zł.

Nie pozostaje nic innego, jak życzyć dzieciom i ich rodzinom UDANEGO SYLWESTRA I HUCZNYCH BALÓW KARNAWAŁOWYCH!

Kategoria: Aktywna rekreacja