Magazyn „Silesia Dzieci” na wiosnę

niedziela 5 kwietnia 2015
  • Wiosenne wydanie magazynu "Silesia Dzieci" dostępne jest także w wersji multimedialnej: www.magazyn.silesiadzieci.pl (fot. mat. red.)
    Wiosenne wydanie magazynu "Silesia Dzieci" dostępne jest także w wersji multimedialnej: www.magazyn.silesiadzieci.pl (fot. mat. red.)
Wkrótce, w najważniejszych, rodzinnych miejscach w województwie śląskim będziecie mogli znaleźć nasz pierwszy w tym roku (a piąty w ogóle) bezpłatny magazynu „Silesia Dzieci”. W nim, jak zwykle, wiele ciekawych artykułów oraz kupony rabatowe na ubranka, sesje fotograficzne, zabawę w bawialniach i wiele innych.

W tym wydaniu przeczytacie o ciekawych miejscach na mapie regionu, do których warto się wybrać np. na długi weekend majowy. Dowiecie się, która firma jest przyjazna młodym mamom, jak zrobić dobre zdjęcie swojemu dziecku, kim jest pedodonta oraz ile kosztuje przygotowanie pierwszej komunii. Przedstawimy Wam nasze propozycje nietuzinkowych upominków np. na zajączka lub z okazji pierwszej komunii.

Jak w każdym numerze swoimi wspomnieniami z dzieciństwa podzielą się znane osoby pochodzące ze Śląska. Tym razem będą to wokalistka jazzowa Ewa Uryga oraz znany z seriali telewizyjnych aktor Zbigniew Stryj.

Uwaga! W gazecie więcej kuponów rabatowych od lokalnych firm. Znajdziecie m.in. zniżkę do fryzjera dziecięcego Lucky Look w Katowicach, katowickiej szkoły rodzenia Miś Kuleczka, bawialni: Nibylandia i Świat Dory w Katowicach, Radocha w Pszczynie. Rabaty na swoje usługi zaoferowały też studia fotograficzne: obiektywna  Agnieszka Wyszyńska z Katowic oraz Arte Barbara Oleksa z Siemianowic Śląskich. Zdjęcia te wywołacie taniej w firmie Fotonet. Ponadto otrzymacie rabat na czesne w tyskim Przedszkolu Smyki oraz za produkty ze sklepów: Mój Świat Modeli, kura-d, erodzinka, Misiowe Wagoniki oraz Laranza. Z nami tańsze będą też zajęcia w Socatots i w Piaskownicy Kulturalnej.  Aby dziecko mogło szybciej przyswoić sobie wiedzę warto skorzystać z tańszych spotkań w Alfasynapsis w Rybniku, urodzinki dla malucha zorganizować taniej za pośrednictwem firmy Lili Vanili z Zabrza oraz sprawdzić i wyleczyć ząbki u Wróżki Zębuszki w Bytomiu.
 

Magazyn jest bezpłatny! Możecie go znaleźć w tych miejscach:

Sklepy i bawialnie:

Sklep odzieżowy Mayoral w Chorzowie i Dąbrowie Górniczej, Centrum Handlowe City Point w Tychach, Sklep z zabawkami „Mój Świat Modeli” w Chorzowie, bawialnia Kraina Czarów w Katowicach, Sala Zabaw Radocha w Pszczynie, stoisko Stonoga – CH Belg w Katowicach, Fair Play w Tychach, Kraina Dziecięcej Rozrywki Nibylandia w Katowicach, Sala Zabaw Świat Dory w Katowicach, sklep Jack w Ustroniu, Jupi Park w SCC w Katowicach, sklep Cali Mali w Gliwicach.

Firmy organizujące zajęcia dodatkowe:

Uniwersytety Dziecięce Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Chorzowie, Cieszynie, Czeladzi, Olkuszu, Żywcu, Łazach, Zawierciu, Świętochłowicach, Siemianowicach Śląskich, Bobrownikach, Ogrodzieńcu; Akademia Twórczego Rozwoju Bystrzak w Sosnowcu, Kluby Socatots w: Tychach, Piekarach Śląskich, Rudzie Śląskiej, Rybniku, Siemianowicach Śląskich, Sosnowcu, Świętochłowicach, Zabrzu, Żorach, Centrum Helen Doron w: Rudzie Śląskiej, Chorzowie, Bytomiu, Siemianowicach Śląskich, Tarnowskich Górach, Fundacja Edukacyjna Kombinatory w Sosnowcu, Sport Poziom 450 w Sosnowcu, Klub Sportowy Alpino w Katowicach, Uniwersytet Rozwoju w Chorzowie, Piaskownica Kulturalna w Sosnowcu,

Lokale gastronomiczne:

Kawiarnia Active Baby Cafe w Tarnowskich Górach, Appassionata w Radzionkowie, Stara Piekarnia w Bytomiu, Cafe Rodzinka w Będzinie, Pinocchio Cafe w Gliwicach.

Żłobki, przedszkola, szkoły:

Niepubliczne Przedszkole Yamaha Tychy, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Tychach, Przedszkole Filip Maja w Dąbrowie Górniczej, Zespół Szkół Prywatnych w Katowicach (ul. Witosa 18), Prywatne Przedszkole  Baby Planet w Sosnowcu, Przedszkole Kraina Malucha w Sosnowcu, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Mysłowicach, Akademia Wesołego Przedszkolaka w Katowicach, Przedszkole Smyki w Tychach, przedszkola w Chorzowie.

Placówki zdrowia:

Szpital gin.-poł. w Katowicach Łubinowa 3, Gabinet ginekologiczny Izabela Sirko Tychy, Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe w Żorach, Gabinet stomatologiczny Ewy Monkos – Wróżka Zębuszka w Bytomiu, Alfasynapsis w Rybniku.

Placówki kulturalne:

Kino Amok w Gliwicach, Bytomskie Centrum Kultury; Centrum Kultury Katowice im. K. Bochenek; Teatr Lalki i Aktora Ateneum w Katowicach, MCK Tychy, Teatr Gry i Ludzie w Katowicach, Dom Kultury w Żorach.

Inne:

Westernowe Miasteczko TwinPigs w Żorach, Fryzjer Lucky Look w Katowicach, Nemo - Wodny Świat w Dąbrowie Górniczej, Park Wodny Aquarion w Żorach, Muzeum Ognia w Żorach, kompleks Parków Zatorland w Zatorze, Stara Szmergielnia w Bielsku-Białej, Dziecięcy Park Linowy w Rudach, Fotonet w Tychach, Szkoła Rodzenia Miś Kuleczka,

Podobnie jak poprzednie numery magazynu "Silesia Dzieci", także wiosenne wydanie jest dostępne w formie multimedialnej tutaj: www.magazyn.silesiadzieci.pl

Kategoria: Wiadomości