Piosenki z Małego Koncertu Życzeń na CD

poniedziałek 29 czerwca 2015
  • Druga część płyty z przebojami Małego Koncertu Życzeń jest już w sprzedaży (fot. mat. TVS)
    Druga część płyty z przebojami Małego Koncertu Życzeń jest już w sprzedaży (fot. mat. TVS)
Mały Koncert Życzeń to bijący rekordy popularności program telewizyjny TVS. Życzenia od rodziny przekazuje małym solenizantom, każdego sobotniego poranka, prowadząca - Patrycja. Do życzeń dołączane są piosenki. Właśnie ukazała się płyta CD z największymi przebojami programu.

W każdą sobotę o godz. 9.55 najmłodsi widzowie telewizji TVS zasiadają z zapartym tchem przed telewizorem zapatrzenia w teledyski w których występują ich rówieśnicy i wsłuchani w życzenia przekazywane przez Patrycję Tomaszczyk-Kindlę. Z okazji urodzin, imienin, pasowania na przedszkolaka czy rozpoczęcia pierwszej klasy. Pretekstów do zorganizowania takiej niespodzianki jest mnóstwo. Zaś piosenki prezentowane w programie przez długi czas po nim są śpiewane przez maluchy.

Producenci MKŻ wyszli naprzeciw potrzebom małej publiczności i przygotowali dla niej składankę najpopularniejszych utworów z programu Mały Koncert Życzeń TVS.

Dzięki niej w każdym domu nie tylko o 9.55 będą mogły wybrzmiewać ulubione przeboje. Na płycie znajdziemy takie utwory jak: „Kolorowa Stonoga” Sióstr Wajs, „Boogie Woogie” Justyny Bojczyk, Bartusa Gozdziewskiego, Benka Lewandowskiego, „Cztery słonie” grupy Zuchy, „Taniec Mai” Pszczółki Mai, czy „Tralala dla mamy” Konkursiaków.

Płytę można nabyć za 32 zł w sklepie internetowym TVS: http://sklep.tvs.pl/product/maly-koncert-zyczen-vol-2

Już wkrótce na naszym portalu będzie można wygrać płytę Mały Koncert Życzeń TVS vol. 2. Zapraszamy do działu konkursy.