Magazyn „Silesia Dzieci” na wakacje!

czwartek 2 lipca 2015
  • Sprawdźcie o czym piszemy w najnowszym wydaniu naszego magazynu (fot. mat. red)
    Sprawdźcie o czym piszemy w najnowszym wydaniu naszego magazynu (fot. mat. red)
To już szóste wydanie jedynego na rynku śląskim bezpłatnego magazynu informacyjnego dla obecnych i przyszłych rodziców „Silesia Dzieci”. W tym numerze znajdziecie wiele ciekawych, letnich tematów. Jakie to będą tematy i gdzie gazetę można dostać? Zobaczcie.

W najnowszym wydaniu naszego kwartalnika przedstawiamy nasze propozycje półkolonii i obozów letnich. Prezentujemy kolejne restauracje przyjazne dzieciom, które zadziwiają swoją pomysłowością. W tym numerze pojawia się także nietuzinkowa i praktyczna moda dla maluchów –  idealne na wakacje ubranka szyte z pasją w małych manufakturach. Wraz z dietetyczką Anną Brończyk-Puzoń obalamy mity dotyczące mleka, a stylistka Agnieszka Świst-Kamińska udowadnia, że nigdy nie jest za późno na zmianę kwalifikacji zawodowych.
Poznacie też Maję Mencel, która spełnia dziecięce marzenia – szyje przytulanki z ich rysunków. Dowiecie się również, że nie tylko nadruchliwość i agresja naszych dzieci to problemy, którym musi przyjrzeć się specjalista. Spokój i bujanie w obłokach także mogą być objawami pewnych zaburzeń.
 Jak w każdym numerze swoimi wspomnieniami z dzieciństwa dzielą się znane osoby pochodzące ze Śląska. Tym razem będą to: znana prezenterka telewizyjna Patrycja Tomaszczyk-Kindla oraz prowadząca program kulinarny „Księgowa w kuchni”, gospodyni kultowej restauracji „Kryształowa” Maria Ożga.
W gazecie znajdziecie też kupony zniżkowe od lokalnych firm. Z nami tańsze zakupy, wejściówki do bawialni, czy obozy.

Magazyn jest bezpłatny! Możecie go znaleźć w najważnijszych rodzinnych miejscach w regionie.

Sklepy i bawialnie:

Sklep odzieżowy Mayoral w Chorzowie i Dąbrowie Górniczej, Centrum Handlowe City Point w Tychach, Sklep z zabawkami „Mój Świat Modeli” w Chorzowie, bawialnia Kraina Czarów w Katowicach, Sala Zabaw Radocha w Pszczynie, stoisko Stonoga – CH Belg w Katowicach, Fair Play w Tychach, Kraina Dziecięcej Rozrywki Nibylandia w Katowicach, Sala Zabaw Świat Dory w Katowicach, sklep Jack w Ustroniu, Jupi Park w SCC w Katowicach, sklep Cali Mali w Gliwicach, bawialnia Lizzy w Parku Śląskim w Chorzowie, bawialnia Malutkie Misie w Jaworznie,

Firmy organizujące zajęcia dodatkowe:

Uniwersytety Dziecięce Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Chorzowie, Cieszynie, Czeladzi, Olkuszu, Żywcu, Łazach, Zawierciu, Świętochłowicach, Siemianowicach Śląskich, Bobrownikach, Ogrodzieńcu; Akademia Twórczego Rozwoju Bystrzak w Sosnowcu, Kluby Socatots w: Tychach, Piekarach Śląskich, Rudzie Śląskiej, Rybniku, Siemianowicach Śląskich, Sosnowcu, Świętochłowicach, Zabrzu, Żorach, Centrum Helen Doron w: Rudzie Śląskiej, Chorzowie, Bytomiu, Siemianowicach Śląskich, Tarnowskich Górach, Fundacja Edukacyjna Kombinatory w Sosnowcu, Sport Poziom 450 w Sosnowcu, Klub Sportowy Alpino w Katowicach, Uniwersytet Rozwoju w Chorzowie, Piaskownica Kulturalna w Sosnowcu, Cynamon Sztuka Gotowania w Katowicach, Tito Dance Studio w Tychach.

Lokale gastronomiczne:

Kawiarnia Active Baby Cafe w Tarnowskich Górach, Appassionata w Radzionkowie, Stara Piekarnia w Bytomiu, Cafe Rodzinka w Będzinie, Pinocchio Cafe w Gliwicach, PKP w Gliwicach, Karczma Wiejska w Jankowicach, Kolorowy Talerz w Tychach.

Żłobki, przedszkola, szkoły:

Niepubliczne Przedszkole Yamaha Tychy, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Tychach (od września), Przedszkole Filip Maja w Dąbrowie Górniczej, Zespół Szkół Prywatnych w Katowicach (ul. Witosa 18), Prywatne Przedszkole  Baby Planet w Sosnowcu, Przedszkole Kraina Malucha w Sosnowcu, Akademia Wesołego Przedszkolaka w Katowicach, Przedszkole Smyki w Tychach, przedszkola prywatne w Chorzowie.

Placówki zdrowia:

Szpital gin.-poł. w Katowicach Łubinowa 3, Gabinet ginekologiczny Izabela Sirko Tychy, Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe w Żorach, Gabinet stomatologiczny Ewy Monkos – Wróżka Zębuszka w Bytomiu, Alfasynapsis w Rybniku,

Placówki kulturalne:

Kino Amok w Gliwicach, Bytomskie Centrum Kultury; Centrum Kultury Katowice im. K. Bochenek; Teatr Lalki i Aktora Ateneum w Katowicach, MCK Tychy, Teatr Gry i Ludzie w Katowicach (od września), Dom Kultury w Żorach, Planet Cinema w Katowicach.

Inne:

Śląskie Wesołe Miasteczko, Śląski Ogród Zoologiczny, Fryzjer Lucky Look w Katowicach, Nemo - Wodny Świat w Dąbrowie Górniczej, kompleks Parków Zatorland w Zatorze, Stara Szmergielnia w Bielsku-Białej, Dziecięcy Park Linowy w Rudach, Szkoła Rodzenia Miś Kuleczka, Szkoła rodzenia Sismed w Katowicach i Mysłowicach, Jura Park Krasiejów, Kopalnia Soli Wieliczka, Grand Chotowa Hotel SPA&Resort

Podobnie jak poprzednie numery magazynu "Silesia Dzieci", także letnie wydanie jest dostępne w formie multimedialnej tutaj: MAGAZYN SILESIA DZIECI.

Kategoria: Wiadomości