Zawsze trafione prezenty w Pudle Malucha

wtorek 21 lipca 2015
 • Pudło "Prezent dla Malucha" maxi - na narodziny dziecka (fot. mat. pudlomalucha.pl)
  Pudło "Prezent dla Malucha" maxi - na narodziny dziecka (fot. mat. pudlomalucha.pl)
 • Pudło "Maluch w drodze" dla kobiet ciężarnych, inne na każdy trymestr (fot. mat. pudlomalucha.pl)
  Pudło "Maluch w drodze" dla kobiet ciężarnych, inne na każdy trymestr (fot. mat. pudlomalucha.pl)
 • Pudło "Maluch w drodze" dla kobiet ciężarnych, inne na każdy trymestr (fot. mat. pudlomalucha.pl)
  Pudło "Maluch w drodze" dla kobiet ciężarnych, inne na każdy trymestr (fot. mat. pudlomalucha.pl)
 • Pudełka stosowane przez firmę mogą być z powodzeniem wykorzystane np. do przechowywania zabawek (fot. mat. pudlomalucha.pl)
  Pudełka stosowane przez firmę mogą być z powodzeniem wykorzystane np. do przechowywania zabawek (fot. mat. pudlomalucha.pl)
 • Można także stworzyć pudło z dowolnie dobranych produktów - "Stwórz swoje pudło" (fot. mat. pudlomalucha.pl)
  Można także stworzyć pudło z dowolnie dobranych produktów - "Stwórz swoje pudło" (fot. mat. pudlomalucha.pl)
Ktoś bliski spodziewa się dziecka, a Wy nie macie pojęcia, jaki prezent będzie odpowiedni? Idziecie z wizytą do kilkulatka i nie wiecie, co sprawi mu radość? A może chcecie obdarować własną pociechę czymś wyjątkowym, ale wyczerpały się Wam już pomysły na podarunki?

Katarzyna i Paweł Przywara z Bytomia, rodzice trzyletniego Kacperka, doświadczyli każdej z tych sytuacji i stwierdzili, że podobne prezentowe dylematy przeżywa z pewnością mnóstwo osób. Wpadli na pomysł, by wesprzeć je w poszukiwaniu idealnego prezentu dla dziecka. Tak zrodził się pomysł na Pudło Malucha. To rozwiązanie dla osób, które chcą bez wychodzenia z domu kupić produkty najwyższej jakości, polskich producentów, inne od chińszczyzny czy artykułów z sieciówek, dostępnych na półkach hipermarketów. - Sklepy z zabawkami dla osób, które nie mają dzieci, często są nie lada wyzwaniem. Wybierając Pudło Malucha mamy gwarancję prezentu odpowiednio dobranego do wieku i płci dziecka, starannie zapakowanego. Pudełko jest do tego bardzo praktyczne – można w nim przechowywać później np. zabawki czy książeczki dziecka – mówi Katarzyna Przywara.

Pudło Malucha jest dostępne w trzech rozmiarach: maxi (za 219 zł , a obecnie w promocji za 199 zł), standard (za 109 zł, a obecnie w promocji za 99 zł) oraz mini (za 69 zł, a obecnie w promocji za 65 zł). W zależności od rodzaju i ilości produktów, jakie mają znaleźć się w pudle można liczyć także na indywidualną wycenę.

Zestawy podzielone są na cztery kategorie: „Maluch w drodze” to pudło przeznaczone dla kobiet w ciąży, inne na każdy trymestr. Wewnątrz znajdują się m.in. naturalne kosmetyki dla mam (np. relaksujący żel do zmęczonych w ciąży nóg), akcesoria dla dzieci (np. ekologiczny gryzak z drewna klonowego), czy zestawy do parzenia herbaty, poradnik Pierwsza Pomoc dla dzieci i niemowląt czy dzienniczek Maluszka Czas. 
„Maluch rośnie” to pudła skierowane do dzieci w wieku od 0 do 3 lat. Rodzice sami decydują, czy chcą wybrać któryś z gotowych zestawów, zamówić pudło niespodziankę, z zawartością dostosowaną do wieku i płci dziecka czy też stworzyć własny zestaw, korzystając z sugestii zespołu PudłoMalucha.pl. Wybierać mogą m.in. spośród ręcznie szytych maskotek, zabawek z drewna, edukacyjnych książeczek czy otulaczy bambusowych.
 Trzeci rodzaj pudeł: „Prezent dla Malucha”, to zestawy na specjalne okazje, np. baby shower, narodziny, chrzciny czy urodziny.
Ostatnią kategorię stanowią zestawy „Stwórz swoje pudło” w której to wybieramy dowolne produkty według dostępnej na stronie internetowej listy.
Firma działa od maja, a już na swoim koncie ma dużą grupę zadowolonych klientów. - Klienci chwalą nas głównie za wysoką jakość produktów, ekspresową wysyłkę oraz błyskawiczny kontakt - uwielbiamy odpowiadać na wszystkie wiadomości jakie dostajemy. Przesyłają nam zdjęcia zadowolonych maluchów wraz z ich Pudłami – dodają właściciele.
Aby  zamówić któryś z zestawów, wystarczy wejść na stronę: www.pudlomalucha.pl i wybrać interesującą nas opcję .

Uwaga! Na hasło Silesia Dzieci otrzymacie 5 proc. zniżki na wszystkie produkty firmy Pudło Malucha.