Zapisz dziecko na Uniwersytet Ekonomiczny

czwartek 10 września 2015
  • Uniwersytet Ekonomiczny dla dzieci to bezpłatne zajęcia w formie wykładów, warsztatów i dyskusji (fot. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach)
    Uniwersytet Ekonomiczny dla dzieci to bezpłatne zajęcia w formie wykładów, warsztatów i dyskusji (fot. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach)
Zajęcia na Ekonomicznym Uniwersytecie Dziecięcym skierowane są do uczniów klas piątych i szóstych szkół podstawowych oraz do gimnazjalistów. Do 18 września trwają zapisy.

Zajęcia są bezpłatne i będą odbywały się w formie wykładów, warsztatów i dyskusji. Dzieci podczas spotkań poznają zagadnienia z zakresu ekonomii, psychologii, etyki biznesu, marketingu i zarządzania.

Na Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy dla uczniów klas piątych i szóstych można zapisywać się za pomocą formularza na stronie: www.uniwersytet-dzieciecy.pl/zapisy2, zaś na Akademię Młodego Ekonomisty dla gimnazjalistów na: www.gimversity.pl/zapisy2 .
W nadchodzącym semestrze odbędzie się sześć ciekawych spotkań dla każdej z grup oraz dla rodziców i opiekunów.

Od roku szkolnego 2015/16 partnerem programów realizowanych na naszej Uczelni jest Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna.

Uniwersytet Ekonomiczny mieści się w przy ul. 1 Maja 50 w Katowicach. 

Kategoria: Wiadomości