Magazyn „Silesia Dzieci” w zimowej odsłonie

piątek 18 grudnia 2015
  • Najnowszy numer magazynu dla rodziców z województwa śląskiego "Silesia Dzieci" jest już dostępny (fot. mat. redakcji "Silesia Dzieci")
    Najnowszy numer magazynu dla rodziców z województwa śląskiego "Silesia Dzieci" jest już dostępny (fot. mat. redakcji "Silesia Dzieci")
Z przyjemnością informujemy, że dostępny jest już kolejny, bezpłatny numer magazynu „Silesia Dzieci”. O czym w nim przeczytacie oraz gdzie można gazetę dostać - zobaczcie.

Ten numer jest wyjątkowy, pełen świątecznych inspiracji – głównie prezentowych, sugestii dotyczących sylwestrowych stylizacji dla całej rodziny, a także propozycji na ciekawe spędzenie ferii zimowych. Instruktor narciarstwa Piotr Jakubiak podpowiada, kiedy jest najlepszy czas dla dziecka na naukę jazdy na nartach, od czego zacząć i jak to robić, zaś nasz ekspert – Ewa Szmaj, doktor nauki o zdrowiu, radzi, jak prawidłowo dbać o skórę malucha zimą. Przeczytacie też o ciekawych miejscach na mapie regionu, do których warto się wybrać z pociechą, w tym o ośrodkach górskich mających w swej ofercie atrakcje dla rodzin z dziećmi. Swoimi wspomnieniami z dzieciństwa w cyklu „Jak za bajtla…” dzielą się znane osoby pochodzące ze Śląska. Tym razem są to wokalista zespołu Cree Sebastian Riedel oraz dziennikarz i korespondent wojenny TVP Paweł Szot. Kolejne firmy proponują Wam zniżki na produkty i usługi (cała strona z kuponami rabatowymi na stronie 19).

Magazyn jest bezpłatny! Możecie go znaleźć w najważniejszych rodzinnych miejscach w regionie.

Sklepy i bawialnie:

Centrum Handlowe City Point w Tychach, Sklep z zabawkami „Mój Świat Modeli” w Chorzowie, bawialnia Kraina Czarów w Katowicach, Sala Zabaw Radocha w Pszczynie, Fair Play w Tychach, Kraina Dziecięcej Rozrywki Nibylandia w Katowicach, Jupi Park w SCC w Katowicach, sklep Cali Mali w Gliwicach, Laboratorium Sztuki w Andromedzie – Tychy, sklep Lullilay w Mysłowicach, Tuptupki w Katowicach, bawialnia Kraina Czarów w Katowicach, Bajkowa Kraina w Knurowie.

Firmy organizujące zajęcia dodatkowe:

Dąbrowski Uniwersytety Dziecięce Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Chorzowie, Cieszynie, Czeladzi, Olkuszu, Żywcu, Łazach, Zawierciu, Świętochłowicach, Siemianowicach Śląskich, Bobrownikach, Ogrodzieńcu; Edukido w Katowicach, Kluby Socatots w: Tychach, Piekarach Śląskich, Rudzie Śląskiej, Rybniku, Siemianowicach Śląskich, Sosnowcu, Świętochłowicach, Zabrzu, Żorach, Centrum Helen Doron w: Rudzie Śląskiej, Chorzowie, Bytomiu, Siemianowicach Śląskich, Tarnowskich Górach, Fundacja Edukacyjna Kombinatory w Sosnowcu, Sport Poziom 450 w Sosnowcu, Klub Sportowy Alpino w Katowicach, Uniwersytet Rozwoju w Chorzowie, Cynamon Sztuka Gotowania w Katowicach, MDK1 w Tychach, Fabryka Tańca w Knurowie.

Lokale gastronomiczne:

Appassionata w Radzionkowie, Stara Piekarnia w Bytomiu, Cafe Rodzinka w Będzinie, Pinocchio Cafe w Gliwicach, Kolorowy Talerz w Tychach.

Żłobki, przedszkola, szkoły:

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Tychach, Przedszkole Filip Maja w Dąbrowie Górniczej, Zespół Szkół Prywatnych w Katowicach (ul. Witosa 18), Prywatne Przedszkole  Baby Planet w Sosnowcu, Przedszkole Kraina Malucha w Sosnowcu, Akademia Wesołego Przedszkolaka w Katowicach.

Placówki zdrowia:

Szpital gin.-poł. w Katowicach Łubinowa 3, Gabinet ginekologiczny Izabela Sirko Tychy, Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe w Żorach, Gabinet stomatologiczny Ewy Monkos – Wróżka Zębuszka w Bytomiu, NZOZ All-Medicus w Katowicach, Vita Sport Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe w Żorach.

Placówki kulturalne:

Kino Amok w Gliwicach, Bytomskie Centrum Kultury; Centrum Kultury Katowice im. K. Bochenek; Teatr Lalki i Aktora Ateneum w Katowicach, MCK Tychy, Teatr Gry i Ludzie w Katowicach, Planet Cinema w Katowicach, Kino Kosmos w Katowicach, Teatr Lalek Banialuka w Bielsku-Białej.

Inne:

Świat Solny w Tychach, JUMP World w M1 w Zabrzu, fryzjer Lucky Look w Katowicach, Stara Szmergielnia w Bielsku-Białej, Szkoła Rodzenia Miś Kuleczka, Szkoła rodzenia Sismed w Katowicach i Mysłowicach, Kopalnia Soli Wieliczka, Stary Hangar Fitness & Wellness Club w Gliwicach, Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Rondo Sztuki w Katowicach, Kompleks Beskid w Spytkowicach, Ośrodek Pod Arkadami w Mszanie Dolnej, Kompleks Narciarski Biały Krzyż w Szczyrku, Step Art w Żorach.

Podobnie jak poprzednie numery magazynu "Silesia Dzieci", także zimowe wydanie jest dostępne w formie multimedialnej tutaj: MAGAZYN SILESIA DZIECI.

 

Kategoria: Wiadomości