Tato, pójdziesz ze mną na boks?

czwartek 17 października 2013
  • Boks jest jednym z najstarszych sportów. Był znany już w starożytnej Grecji i Rzymie (fot. materiały klubu 06Kleofas-Katowice)
    Boks jest jednym z najstarszych sportów. Był znany już w starożytnej Grecji i Rzymie (fot. materiały klubu 06Kleofas-Katowice)
Chcesz spędzać więcej czasu ze swoim dzieckiem, a przy okazji zadbać o formę. Zabierz je na... prawdziwy trening bokserski.

Klub Sportowy „06Kleofas-Katowice” zaprasza na treningi dzieci i młodzież. Zajęcia prowadzone są od poniedziałku do piątku, przez wykwalifikowanych trenerów. Dlaczego warto na nie przyjść?
- Bo dają dużo ruchu, a tego teraz bardzo brakuje młodzieży. To świetna okazja do kontaktów z rówieśnikami i szansa na podniesienie pewności siebie - mówi Damian Kuźma, prezes klubu.
- Rok temu pewien tata przyprowadził do nas syna, który jest najmniejszy w klasie i dzieci mu dokuczają. Chłopak świetnie sobie radzi na treningach, wzrosło też jego poczucie wartości - dodaje. Na treningi można zapisywać dzieci od 10 lat. Najlepiej żeby przyszły do klubu z rodzicami. Zajęcia kosztują 10 zł miesięcznie i obejmują 5 treningów w tygodniu.
- Z doświadczenia wiem, że dzieci nie chodzą na wszystkie - śmieje się Damian.

Od listopada w klubie pojawi się nowość - zajęcia dla ojców i synów.
- Na zachodzie są bardzo popularne. To dla rodzica fajna forma kontaktu z dzieckiem, a dla dziecka z rodzicem. I przy okazji dba się o formę - tłumaczy Damian. I podkreśla, że na zajęciach również mile widziane są dziewczyny.

Klub mieści się przy ul. Obroki 43 w Katowicach. Dodatkowe informacje pod numerem: 503 790 456 lub adresem e-mail: kontakt@06kleofas.pl

Kategoria: Aktywna rekreacja