Tablet za rozwiązania zagadek

środa 17 lutego 2016
  • Dzieci rozwiązując zagadki umieszczone na stronie internetowej mogą wygrać atrakcyjne nagrody (fot. foter.com)
    Dzieci rozwiązując zagadki umieszczone na stronie internetowej mogą wygrać atrakcyjne nagrody (fot. foter.com)
Urząd Miejski w Będzinie zaprasza dzieci do udziału w konkursie zimowym, w którym nagrodą jest tablet. Aby powalczyć wygraną, trzeba wykazać się logicznym myśleniem i kreatywnością.

Szansę na wygranie tabletu mają młodzi będzinianie do 16 roku życia, którzy uważnie śledzić będą stronę internetową miasta www.bedzin.pl i rozwiązywać zadania, pojawiające się tam codziennie przez całe ferie. Wśród zadań znajdą się labirynty, fotozagadki, wykreślanki, krzyżówki i łamigówki.

Aby wziąć udział w konkursie  „Rozwiązuj zagadki i wygraj tablet!” należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: konkurs@um.bedzin.pl lub złożyć w kopercie w Wydziale Promocji, Kultury, Sportu i Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego rozwiązania co najmniej siedmiu z dziesięciu zadań. Ich wybór jest dowolny, obowiązkowe jest jednak rozwiązanie zadania nr 5, które pojawi się na stronie w najbliższy piątek.

Tablet wygra autor największej liczby poprawnych rozwiązań oraz najbardziej kreatywnego i najciekawszego rozwiązania zadania nr 5. Przyznane zostaną też nagrody pocieszenia, które pozostają niespodziankami.

Kategoria: Wiadomości