Wpadnij do Krystynki na darmową kawę

wtorek 22 października 2013
  • Na hasło "Silesia Dzieci" do każdego zamówienia dostaniesz darmową kawę (fot. materiały Krystynki)
    Na hasło "Silesia Dzieci" do każdego zamówienia dostaniesz darmową kawę (fot. materiały Krystynki)
Czy mielibyście ochotę na krem z dyni, potem penne ze szpinakiem i suszonymi pomidorami oraz prażoną cebulką? Na deser np. ciastko miodowe, a do tego kawę? Zajrzyjcie do bistro-cafe Krystynka wraca z Wiednia. Na hasło "Silesia Dzieci" do każdego zamówienia cappucino otrzymacie za darmo.

Kto nie zdążył rano zjeść śniadania, może to nadrobić wpadając do Krystynki np. na jajecznicę z pomidorami, omlet z szynką czy jajka na bekonie. W porze obiadowej warto spróbować chociażby zupy dyniowej, która w sezonie jesiennym bije rekordy popularności. Ciekawostką jest fakt, że każdą zupę w Krystynce można zamówić w wersji małej i dużej. Z pewnością więc, nie trzeba będzie dojadać po dziecku resztek. Wśród dań głównych w menu na stałe zagościły takie pozycje jak np. Wiener Schnitzel, czy grillowane polędwiczki wieprzowe z mozzarellą, ale codziennie serwowane jest także specjalne danie dnia. Na deser Krystynka proponuje naleśniki i wybór ciast, a niektóre z nich mają już swoich stałych wielbicieli.

Bistro-cafe znajduje się na drodze z centrum miasta do parku Kościuszki, więc spacerowiczów, którzy nie chcą na dłużej zatrzymywać się na miejscu, z pewnością zainteresuje fakt, że w Krystynce można wszystkie napoje, również gorące, wziąć na wynos. Chętni, na wynos mogą kupić również posiłki zapakowane w specjalne pojemniki.

Wraz z bistro-cafe Krystynka przygotowaliśmy dla was niespodziankę. Do końca listopada, do każdego zamówienia na hasło „Silesia Dzieci”, otrzymacie tutaj darmową kawę cappuccino.

Przykładowe ceny:

Kanapka de Lux – 10 zł

Jajecznica z pomidorami – 11 zł

Tarta własnego wypieku – 7 zł mała, 13 zł duża

Zupy – 6 zł mała, 10 zł duża

Wiener Schnitzel z sałatką ziemniaczaną -26 zł

Grillowane polędwiczki wieprzowe z mozzarellą i mieszanką sałat – 21 zł

Specjalne danie dnia -19 zł

Wybór ciast – 8 – 10 zł

Bistro-cafe Krystynka wraca z Wiednia znajduje się w Katowicach, przy ul. Kościuszki 45.

Kategoria: Wiadomości