Przygotuj się na wakacje

czwartek 23 czerwca 2016
  • "Notatnik wakacyjny" to zeszycik, który sprawi, że Wasze wakacje będą niezwykłe (fot. Ewelina Zielińska)
    "Notatnik wakacyjny" to zeszycik, który sprawi, że Wasze wakacje będą niezwykłe (fot. Ewelina Zielińska)
  • W notatniku znajdziemy mnóstwo pomysłów na zabawy oraz strony do uzupełnienia (fot. Ewelina Zielińska)
    W notatniku znajdziemy mnóstwo pomysłów na zabawy oraz strony do uzupełnienia (fot. Ewelina Zielińska)
  • Lista rzeczy do zabrania pomoże Wam przygotować się do wyjazdu (fot. Ewelina Zielińska)
    Lista rzeczy do zabrania pomoże Wam przygotować się do wyjazdu (fot. Ewelina Zielińska)
Warte zapamiętania, niepowtarzalne i pełne nowych doświadczeń – takie są każde wakacje dzieci. U nas to pierwsze wakacje ucznia, pierwszy odpoczynek po szkole. By zapamiętać ten czas skorzystamy z „Notatnika wakacyjnego”.

Wydany przez Oficynę Wydawniczą Oryginały „Notatnik wakacyjny” to idealna propozycja dla wszystkich tych, którzy kochają zbierać wspomnienia. W naszym przypadku posłuży on nie tylko jako pamiątka wspólnie spędzonych dni, ale pozwoli potrenować rękę mojemu pierwszakowi.

W „Notatniku wakacyjnym” zachwycają dwie rzeczy – treść i estetyka. Minimalistyczne, ale kolorowe wnętrze notatnika pozwala posiadaczowi na uruchomienie wyobraźni: rysowanie, pisanie i wklejanie. Słusznie, już na wstępie, autorzy sugerują możliwość doklejenia stron, gdyż niejednemu turyście może go zabraknąć. Treść pisana kolorowymi literami, elementy wyglądające jak dorysowane kredkami tworzą spójną całość, która zachwyca powściągliwością – tutaj my, przeżywający przygody, będziemy autorami.

Tekst możemy podzielić na dwie części. Uzupełnianki oraz propozycje zabaw. Do uzupełnienia dostajemy listę rzeczy do zabrania, wakacyjny zielnik, zebrane grzyby i skarby, najfajniejsze chwile czy szczegółowy kalendarz pogodowy na całe dwa miesiące. Wśród propozycji zabaw znajdziemy pomysły na (nie)pogodę, na czas podróży czy propozycję stworzenia kapsuły czasu.

Wraz z notatnikiem wielką wartość zdobędą bilety i ulotki, wyprawy do lasu i na wieś, a nawet czas spędzony w domu. Ten niewielki zeszycik możecie zabrać ze sobą wszędzie, a odgrzebany po latach stanie się wspaniałą pamiątką.

Dzięki „Notatnikowi wakacyjnemu” każdy dzień wakacji będzie wyjątkowy, bo każde wydarzenie, nowa znajomość, roślinka czy kamień będzie warty zapisania. Zobaczycie sami jak dzieci zaczynają szukać materiału do notatnika i zaczynają zwracać uwagę na codzienne radości.

Dwa egzemplarze „Notatnika wakacyjnego” możecie wygrać w naszym konkursie

Kategoria: Recenzje książek