Wędrówki z Olą Dzik

wtorek 16 sierpnia 2016
  • Cykl rodzinnych wycieczek w góry organizuje Ośrodek Sportu i Rekreacji w Będzinie (fot. mat. organizatora)
    Cykl rodzinnych wycieczek w góry organizuje Ośrodek Sportu i Rekreacji w Będzinie (fot. mat. organizatora)
Chcecie zarazić dzieci miłością do gór? Właśnie rozpoczyna się druga edycja rodzinnych trekkingów z Olą Dzik, przewodniczką z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Będzinie.

Zeszłoroczna edycja wypraw pod hasłem „Wędruj z Olą Dzik” cieszyła się dużym zainteresowaniem. Dlatego przewodniczka przygotowała kolejne propozycje wycieczek. Celem pierwszej z nich, zaplanowanej na 10 września, będzie Beskid Sądecki, konkretnie zaś Przehyba. Aleksandra Dzik, która poprowadzi, uczestników trekkingu, posiada uprawnienia międzynarodowego przewodnika górskiego UIMLA.

Ola zachęca do udziału we wszystkich przygotowanych przez siebie wyprawach. Za udział w jednej wycieczce przyznawać będzie uczestnikowi jeden punkt. Kto zbierze ich najwięcej, zdobędzie tytuł Wędrownika Roku i otrzyma puchar, dyplom oraz nagrodę rzeczową.

Zapisy rozpoczną się 18 sierpnia o godz. 7:30 pod numerem tel. 32 267 30 07 wew. 38.

Warunkiem zapisów jest uiszczenie opłaty w wysokości 35 zł od osoby. W dniu wyjazdu pod budynkiem OSiR przy ul. Sportowej 4 o godz. 6:30 na uczestników wycieczki czekał będzie bus, który zawiezie ich do Rytra, skąd rozpocznie się wędrówka.

Kategoria: Aktywna rekreacja

Zobacz także

Czasem na wspaniałą wycieczkę wystarczy weekend, a nawet jeden dzień (fot. foter.com)

Wakacje, jak je spędzić? W okolicy jest mnóstwo ciekawych miejsc, które możemy odwiedzić mając wolny weekend, a nawet jeden dzień. Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Część z nich to miejsca pełne emocjonujących atrakcji, inne pozwolą odpocząć od miejskiego zgiełku. Oto nasz przegląd:

TOP 10 największych atrakcji w twojej okolicy