Trzy życzenia w Słonecznej Krainie

wtorek 23 sierpnia 2016
  • "Trzy życzenia" to zajęcia skierowane do dzieci w wieku 11-13 lat (fot. mat. organizatora)
    "Trzy życzenia" to zajęcia skierowane do dzieci w wieku 11-13 lat (fot. mat. organizatora)
Jak oswoić nieśmiałość, polubić siebie i zmobilizować się do działania dowiedzą się uczestnicy bezpłatnych zajęć organizowanych przez „Słoneczną Krainę”.

Ewangelickie Centrum Diakonijne Słoneczna Kraina, w ramach projektu „Promocja zdrowia psychicznego i zapobieganie zaburzeniom psychicznym” współfinansowanego ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, zorganizowało zajęcia dla dzieci w wieku 11-13 lat. Ich celem jest budzenie ciekawości do świata i ludzi, wzrost motywacji do rozwijania swoich umiejętności i zainteresowań, nauka otwartości i tolerancji na inność, rozwijania samodzielności i odpowiedzialności.

Zajęcia będą miały formę gier interakcyjnych i sensytywnych oraz zabaw m.in. z elementami teatru improwizacji.

Spotkania zaplanowano na dwie środy w miesiącu zaczynając od połowy września. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 września. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Ewangelickie Centrum Diakonijne Słoneczna Kraina znajduje się w Katowicach przy ul. Dudy – Gracza 6.

 

Zgłoszenia oraz szczegółowe informacje: Bożena Polak (koordynator projektu): bozenapolak@gmail.com, tel. 501422533 oraz Katarzyna Szarawara (psycholog, psychoterapeuta, pedagog): kszarawara@autograf.pl, tel.: 696967916.

 

 

 

 

Kategoria: Wiadomości

Zobacz także

Czasem na wspaniałą wycieczkę wystarczy weekend, a nawet jeden dzień (fot. foter.com)

Majówka, wakacje, jak je spędzić? W okolicy jest mnóstwo ciekawych miejsc, które możemy odwiedzić mając wolny weekend, a nawet jeden dzień. Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Część z nich to miejsca pełne emocjonujących atrakcji, inne pozwolą odpocząć od miejskiego zgiełku. Oto nasz przegląd:

TOP 10 największych atrakcji w twojej okolicy