Na łyżwy do Spodka

czwartek 29 września 2016
  • Ślizgawki na lodowisku w Spodku odbywać się będą codziennie (fot. spodekkatowice.pl)
    Ślizgawki na lodowisku w Spodku odbywać się będą codziennie (fot. spodekkatowice.pl)
Od pierwszego października ruszają ślizgawki na lodowisku w katowickim Spodku. Na łyżwy będziecie mogli wybrać się codziennie, a w harmonogramie znajdziecie ślizgawki disco i godziny dedykowane najmłodszym amatorom łyżew.

Ślizgawki będą dostępne dla wszystkich chętnych codziennie, o ile na lodowisku nie będą odbywać się inne wydarzenia. Dlatego, nim wyruszycie na łyżwy, warto skorzystać z internetowego harmonogramu. Od poniedziałku do piątku ślizgawki ogólnodostępne startują o godz. 18 i 19.30. W weekendy co półtorej godziny od 10.30 do 19.30. Dodatkowo w soboty o 19.30 odbywać się będzie DISCO na lodowisku (od 8 października), a niedzielne poranki o 10.30 będą zarezerwowane dla najmłodszych (od 9 października).

Bilety na ślizgawki dostępne będą w cenach: 10 zł normalny, 7 zł ulgowy, 5 zł dzieci do lat 5, 25 zł rodzinny (2+2). Bilety można będzie zakupić w kasach lodowiska, on-line i poprzez aplikację mobilną. Przy lodowisku funkcjonować będzie wypożyczalnia udostępniająca łyżwy w rozmiarach 27-47 w cenie 8 zł.

Po ślizgawce możecie wybrać się na basen. Bilet wstępu na lodowisko pozwoli Wam na tańsze skorzystanie z basenu w Spodku. Zamiast 16/10 zł za bilety zapłacicie 13/8 zł. 

Kategoria: Aktywna rekreacja

Zobacz także

Czasem na wspaniałą wycieczkę wystarczy weekend, a nawet jeden dzień (fot. foter.com)

Wakacje, jak je spędzić? W okolicy jest mnóstwo ciekawych miejsc, które możemy odwiedzić mając wolny weekend, a nawet jeden dzień. Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Część z nich to miejsca pełne emocjonujących atrakcji, inne pozwolą odpocząć od miejskiego zgiełku. Oto nasz przegląd:

TOP 10 największych atrakcji w twojej okolicy

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za przesłanie zdjęć (fot. zdjęcia czytelników)

Dziękujemy Wam serdecznie za wszystkie przesłane zdjęcia. Choć ich przeglądanie sprawiło nam ogromną przyjemność, to wybór zwycięzców był bardzo trudny. Czasem urzekała nas pomysłowość kolażu, a innym razem fakt, że zdjęcie przygotowane zostało specjalnie na nasz konkurs. Zdarzało się, że naszą uwagę przykuły ciepłe i miłe słowa zawarte w mailu lub radosna buzia szczęśliwego dziecka. Ogromnie cieszy nas, że jest Was tak wielu! Rodziców, którzy kochają pokazywać swoim dzieciom świat i zdobywać nowe umiejętności. A oto zdjęcia, których nadawcy mogą czekać nagrody. Jakie? Można sprawdzić tutaj: konkurs urodzinowy.

Silesia Dzieci inspiruje do rodzinnego działania! [zdjęcia]