Serial o Śląskim ZOO [WIDEO]

czwartek 6 października 2016
  • Premiera pierwszego odcinka serialu "W Śląskim ZOO" 8 października (fot. mat. prasowe)
    Premiera pierwszego odcinka serialu "W Śląskim ZOO" 8 października (fot. mat. prasowe)
Śląski Ogród Zoologiczny we własnym serialu telewizyjnym zdradza swoje tajemnice. Wszystko to czego nie da się zobaczyć będąc gościem zoo będziecie mogli poznać oglądając serial „W Śląskim ZOO”. Premiera pierwszego odcinka już 8 października.

8 października rozpoczyna się emisja 13-odcinkowego serialu telewizyjnego odsłaniającego kulisy ogrodu zoologicznego w Chorzowie -,,W Śląskim ZOO".

Serial pozwoli poznać tajniki pracy opiekunów zwierząt i życie mieszkańców ogrodu. Telewizyjna ekipa bielskiej Active Family dotarła w miejsca niedostępne dla zwiedzających. Kamera pracowała od świtu, kiedy to ogród budzi się do życia. Na alejki wyruszają ekipy sprzątające i rozpoczyna pracę kuchnia dla zwierząt - warzy się zupa rybna dla niedźwiedzi, przygotowywane są kurczaki dla surykatek, śniadanie złożone z winogron, daktyli i innych smakołyków dla małp. Potem rejestrowała codzienną krzątaninę opiekunów zwierząt: czyszczenie klatek i wybiegów, karmienie, pojenie, zabiegi weterynaryjne, podglądała zabawę, czułości, przytulanie, dialogi na dwie i cztery nogi.

Serial ,,W Śląskim ZOO" będzie emitowany od 8 października przez kolejne 13 tygodni w telewizji Active Family w każdą sobotę o godzinie 11. Widzowie serialu będą mogli podglądnąć życie toczące się w Śląskim ZOO za tabliczkami "Nieupoważnionym wstęp wzbroniony". Zobaczą sceny wzruszające, zabawne, dramatyczne. Poznają fascynujący świat, znany dotąd nielicznym. Śląski Ogród Zoologiczny zaprasza na serial "W Śląskim ZOO". Pierwszy odcinek już w najbliższą sobotę.

Kategoria: Wiadomości