Księga Burz – zostań boheterem!

piątek 30 grudnia 2016
  • Wydawnictwo Znak poszukuje dzieci, które wcielą się w bohaterów nowej serii fantasy (fot. mat. organizatora)
    Wydawnictwo Znak poszukuje dzieci, które wcielą się w bohaterów nowej serii fantasy (fot. mat. organizatora)
Wiosną 2017 roku ukaże się nowa powieść fantastyczna dla młodzieży: „Księga Burz”. Wydawnictwo Znak poszukuje osób, które wcielą się w jej bohaterów.

Rodzice Danny’ego są łowcami burz. Brzmi intrygująco? Cóż, oznacza to że wyjeżdżają na obserwacje, a on czeka w domu aż wrócą. Tylko że pewnej nocy, po wyjątkowo gwałtownej burzy nie wracają, a Danny znajduje odprysk błyskawicy, który posiada niezwykłą moc. Dzięki niemu chłopak będzie mógł rozmawiać z elementami ożywionej i nieożywionej przyrody, a także dowie się o tajemniczej postaci imieniem Sammael. Danny i jego starszy kuzyn Tom będą musieli stawić czoła mrocznym siłom. Zrozumieją, że najgorszy jest strach przed tym, czego nie znamy, a spotkanie z Samaelem może być gorsze niż śmierć.

Powieść zostanie zilustrowana cyfrowymi grafikami, które będą zawierać zdjęcia bohaterów. Dlatego wydawnictwo Znak ogłasza konkurs dla gimnazjalistów, którzy chcieliby wcielić się w postacie tej nowej serii książek fantasy z elementami horroru.

Poszukiwane postacie:

- główny bohater, Danny. Chłopak w wieku 13-14 lat, średniego wzrostu, ciemne, krótkie włosy.

- kuzyn głównego bohatera, Tom. Chłopak w wieku 15-16 lat, mocna budowa ciała, jasne włosy.

- pies maści popielatej, o wyglądzie zbliżonym do szorstkowłosego charta – smukła budowa ciała, pies średniej wielkości.

 

Osoby, które chciałyby wziąć udział w konkursie powinny przesłać aktualne zdjęcia:

1.       Całej sylwetki (najlepiej wykonać je w pomieszczeniu na tle drzwi, najlepiej jeśli osoba fotografowana będzie pozować w koszulce z krótkim rękawem i spodniach) oraz jednego zdjęcia portretowego.

2.       Czterech zdjęć portretowych: jednego z miną radosną, jednego z miną smutną, jednego z miną przerażoną, jednego z miną zezłoszczoną.

Termin nadsyłania zdjęć upływa 8 stycznia 2017.

Zgłoszenia należy przysyłać na adres casting@znak.com.pl. W treści wiadomości prosimy zamieścić imię i nazwisko dziecka oraz jego wiek, imię i nazwisko rodzica zgłaszającego dziecko do Konkursu, miejsce zamieszkania, adres mailowy i telefon kontaktowy.

Prosimy też zamieścić dopisek: „wyrażam zgodę na przetwarzania moich danych osobowych oraz danych osobowych mojego dziecka na potrzeby przeprowadzenia i poinformowania o rozstrzygnięciu castingu”.

 

Kategoria: Wiadomości