Dr Clown szuka wolontariuszy do pracy z dziećmi

poniedziałek 27 marca 2017
  • Fundacja Doktor Clown poszukuje wolontariuszy do pracy z dziećmi (fot. foter.com)
    Fundacja Doktor Clown poszukuje wolontariuszy do pracy z dziećmi (fot. foter.com)
Fundacja Dr Clown i Świetlica Środula w Sosnowcu chcą prowadzić razem zajęcia dla dzieci. W związku z tym poszukują wolontariuszy, pragących zdobyć doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Praca wolontariuszy będzie polegała na pomocy animatorom, prowadzącym zajęcia artystyczne, multimedialne i językowe. Zajęcia prowadzone będą od godz. 15 do 18 w Świetlicy Środula przy ul. Bolesława Prusa 53, a wolontariat trwać będzie od 3 kwietnia do 18 czerwca, z możliwością przedłużenia. Fundacja poszukuje również wolontariuszy, którzy pragną dołączyć do grona Doktorów Clownów i na co dzień odwiedzać pacjentów Centrum Pediatrii w Sosnowcu. Sosnowiecki oddział fundacji chce poszerzyć swoją działalność i objąć opieką także małych pacjentów Szpitala Miejskiego w Dąbrowie Górniczej.

Informacje dotyczące wolontariatu można uzyskać telefonicznie: 798 754 016 lub mailowo, pisząc na adres: karina.erenkfeit@drclown.pl.

Kategoria: Wiadomości

Zobacz także

Body Worlds to wystawy, które budzą kontrowersje na całym świecie (fot. Ewelina Zielińska)

Słyszeliście już o budzącej kontrowersje na całym świecie wystawie Body Worlds Vital? Co zrobić, gdy dziecko widząc plakat prosi by na nią pójść? Czy oglądanie spreparowanych ludzkich zwłok to rozrywka dla każdego i czy naprawdę można się tam czegoś nauczyć? Postanowiliśmy to sprawdzić osobiście!

Body Worlds - kontrowersyjna wystawa oczami dziecka