Literacka Pracownia Artystyczna zaprasza na warsztaty

wtorek 4 kwietnia 2017
  • Literacka Pracownia Artystyczna to miejsce, w którym odbywają się zajęcia artystyczne dla osób w różnym wieku (fot. foter.com)
    Literacka Pracownia Artystyczna to miejsce, w którym odbywają się zajęcia artystyczne dla osób w różnym wieku (fot. foter.com)
Literacka Pracownia Artystyczna to twórcza przestrzeń w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Górniczej, w której dzieci i dorośli mogą tworzyć własne dzieła sztuki, inspirowane literaturą.

W zajęciach organizowanych w LPA wziąć mogą udział już maluchy. Zajęcia dla grupy przedszkolnej, czyli dzieci w wieku 4-6 lat, odbywają się w środy o godz. 10. Dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat zajęcia organizowane są w te same dni, ale o godz. 17.

Podczas gdy młodzi artyści tworzą własne dzieła sztuki, eksperymentując z różnymi technikami plastycznymi, rodzice mogą wziąć udział w twórczych warsztatach albo skorzystać ze strefy do coworkingu w Poczekalni Artystycznej. Do dorosłych adresowane są również warsztaty handmade, które odbywają się w co drugi czwartek o godz. 16.

Zapisy na wszystkie zajęcia prowadzone są pod numerem telefonu (32) 639 03 01.

Kategoria: Warsztaty