Pokaż, jak lubisz przytulać!

piątek 28 kwietnia 2017
  • Premiera serialu "Przytul mnie" będzie miała miejsce 14 maja w Centrum Sztuki Filmowej Kino Kosmos (fot. mat. prasowe)
    Premiera serialu "Przytul mnie" będzie miała miejsce 14 maja w Centrum Sztuki Filmowej Kino Kosmos (fot. mat. prasowe)
Serial inspirowany książką Przemysława Wechterowicza i Emilii Dziubak będzie miał wkrótce swoją premierę. Z tej okazji Kino Kosmos Centrum Sztuki Filmowej oraz Fundacja Momakin organizują konkurs plastyczny pt. "Przytulam, bo lubię".

"Przytulam, bo lubię" to ogólnopolski projekt, którego podstawowym celem jest budowanie więzi rodzinnych i koleżeńskich poprzez przytulanie.

Inspiracją do przeprowadzenia akcji jest premiera najnowszego polskiego serialu animowanego kierowanego do dzieci w wieku 4-6 lat pt. "Przytul mnie" . Produkcja zrealizowana została na podstawie książki "Proszę mnie przytulić" Przemysława Wechterowicza i Emilii Dziubak.

Konkurs plastyczny kierowany do dzieci w wieku od 3 do 10 lat, zarówno uczestników indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu kreatywnej i kolorowej pracy, obrazującej stwierdzenie: „Przytulam, bo lubię”. Technika i forma realizacji zadania konkursowego są dowolne – liczy się pomysłowość i jakość wykonania. Organizatorzy na zgłoszenia będą czekać do 10 maja 2017 roku. Prace należy dostarczyć do kina Kosmos (ul. Sokolska 66, Katowice). Laureaci konkursu zostaną wyłonieni przez komisję konkursową. Autorzy prac, które zostaną uznane za najciekawsze, otrzymają nagrody, m.in. gadżety związane z serialem „Przytul Mnie”.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w trakcie wielkiego finału projektu „Przytulam, bo lubię”, który będzie miał miejsce 14 maja 2017 roku w kinie Kosmos w Katowicach. Wówczas odbędzie się specjalna projekcja wybranych odcinków serialu, a towarzyszyć jej będą atrakcje dla całych rodzin. Udział w wydarzeniu dla laureatów konkursu będzie bezpłatny.

Kategoria: Wiadomości