Z robotami po skarb piratów

poniedziałek 12 czerwca 2017
  • Zajęcia oferowane przez Fibot w Gliwicach zapierają dech w piersiach ich uczestników (fot. mat. organizatora)
    Zajęcia oferowane przez Fibot w Gliwicach zapierają dech w piersiach ich uczestników (fot. mat. organizatora)
  • Konstruowanie, programowanie i zawody robotów - to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na uczestników wakacyjnych warsztatów w Gliwicach (fot. mat. organizatora)
    Konstruowanie, programowanie i zawody robotów - to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na uczestników wakacyjnych warsztatów w Gliwicach (fot. mat. organizatora)
Niezwykłe roboty i tajemniczy piracki skarb to połączenie, które zagwarantuje dzieciom niezapomniane wakacje pełne przygód. Okazję do takiej zabawy będą mieli uczestnicy wakacyjnych warsztatów „Z robotami po skarb piratów”.

Pięciodniowe turnusy będą rozpoczynać się w każdy wakacyjny poniedziałek zaczynając od 3 lipca. Zajęcia te są połączeniem niezapomnianej zabawy z poznawaniem podstaw programowania. 

Takie warsztaty to nie tylko zagwarantowanie opieki dziecku w czasie, gdy rodzice są w pracy, ale też świetna zabawa i niezapomniana przygoda, a w wypadku zajęć organizowanych przez Fibot - inwestycja w przyszłość. Opanowanie podstaw programowania to umiejętność, która w życiu naszych dzieci może okazać się niezbędna. 

Poza podstawami programowania organizatorzy chcą zainspirować uczestników do wcielania w życie wielu ważnych umiejętności, które dzieci zdobędą dzięki ciekawym zabawom. - Kluczowe umiejętności które pomagają, czy to na kolejnych szczeblach edukacji, czy też w życiu zawodowym, a nawet prywatnym, to: kreatywne i samodzielne podejście do stawianych problemów i zdań, współpraca i praca grupowa, skuteczne i optymalne planowanie, a także dobra organizacja pracy – mówi pomysłodawca i trener, Tymoteusz Rduch. – I tego uczymy na równi z programowaniem - dodaje.

Poza dwugodzinnymi warsztatami z programowania na uczestników czeka wiele innych atrakcji. W planie znalazły się zawody robotów, zajęcia integracyjne i plastyczne oraz gry i zabawy, również na świeżym powietrzu.  

Spotkania odbywać się będą przy ul. Jana Pawła II 13 w Gliwicach, skierowane są do uczniów klas 1-6 szkoły podstawowej. Organizatorzy zapewniają wyżywienie, a pojedynczy turnus kosztuje 500 zł.  

Zapisy i więcej informacja na stronie www.fibot.pl.

 

Kategoria: Warsztaty

Zobacz także

Czasem na wspaniałą wycieczkę wystarczy weekend, a nawet jeden dzień (fot. foter.com)

Wakacje, jak je spędzić? W okolicy jest mnóstwo ciekawych miejsc, które możemy odwiedzić mając wolny weekend, a nawet jeden dzień. Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Część z nich to miejsca pełne emocjonujących atrakcji, inne pozwolą odpocząć od miejskiego zgiełku. Oto nasz przegląd:

TOP 10 największych atrakcji w twojej okolicy