Klub mamy między bibliotecznymi regałami

wtorek 10 października 2017
  • Spotkania dla mam w Nakle są bezpłatne (fot. Butterfly Effect Izabela Tobót/ FB. Klubu Mam)
    Spotkania dla mam w Nakle są bezpłatne (fot. Butterfly Effect Izabela Tobót/ FB. Klubu Mam)
Cotygodniowe spotkania tego klubu mam i ich maluszków, dzięki Gminnej Bibliotece w Świerklańcu, odbywają się między bibliotecznymi regałami. Tu, mamy wymieniają się doświadczaniami, a maluszki bawią się i uczą angielskiego.

Spotkania dla mam w bibliotece trwają już jakiś czas. W zeszłym roku dzieciaki korzystały z darmowego kursu języka migowego, a tym roku biblioteka zasponsorowała mini kurs języka angielskiego dla maluszków w wieku 1-3 lata.

W trakcie spotkań Klubu organizowane są spotkania z różnymi gośćmi: pasjonatkami, specjalistkami i hobbystkami. Swobodna, przyjazna atmosfera pozwala na poruszanie różnych tematów i aktywne uczestnictwo w działaniach grupy. Wszystkie informacje dotyczące działalności Klubu znajdziecie na prężnie działającej stronie Klubu mam gminy Świerklaniec i okolic.

Aktualnie spotkania odbywają się w środy o godz. 10 w Filli nr 1 Gminnej Biblioteki Publicznej w Nakle Śląskim przy ul. Głównej 62. 

 
Kategoria: Wiadomości

Zobacz także

Rozpoczął się rok szkolny, plany lekcji zostały już ustalone, przyszedł czas na znalezienie ciekawych zajęć dodatkowych dla pociechy. Postanowiliśmy Wam to ułatwić i zebrać w jednym miejscu najatrakcyjniejsze, według nas, oferty z województwa śląskiego. Znajdują się wśród nich zarówno warsztaty rozwijające umysł, wyobraźnię czy zdolności manualne, jak i zajęcia sportowe - niezbędne do prawidłowego rozwoju młodego człowieka oraz kulinarne - rozwijające zmysł smaku, świadomość żywieniową oraz kreatywność. 


 

Zajęcia dodatkowe dla dzieci - najlepsze propozycje z regionu