Rusza Fabryka Kreatywnego Biznesu

poniedziałek 23 października 2017
  • Fabryka Kreatywnego Biznesu to szansa dla młodzieży chcącej rozwijać swoją przedsiębiorczość (fot. pixabay)
    Fabryka Kreatywnego Biznesu to szansa dla młodzieży chcącej rozwijać swoją przedsiębiorczość (fot. pixabay)
Fabryka Kreatywnego Biznesu to projekt, który ma zachęcić dąbrowską młodzież do rozwijania twórczego potencjału i kreowania postaw przedsiębiorczych. Jego druga odsłona rusza już w listopadzie.

Projekt skierowany jest do uczniów dąbrowskich szkół ponadgimnazjalnych (klasy I i II) i będzie przebiegał pod merytoryczną opieką Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach. W trakcie przedsięwzięcia uczestnicy będą zdobywali punkty, które zostaną przeliczone na nagrody finansowe, a także wskażą najbardziej przedsiębiorczy zespół.

Organizowane w ramach przedsięwzięcia warsztaty, wykłady i konsultacje, m.in. z przedstawicielami dąbrowskiego biznesu, przygotują uczestników do stworzenia firmy, której działalność zlokalizowana będzie na terenie Fabryki Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej.

Rekrutacja uczestników trawa do 6 listopada.

Projekt realizowany będzie od listopada 2017 r. do kwietnia 2018 r. w dąbrowskiej bibliotece, a jego inauguracja odbędzie się 14 listopada o godz. 16.30 w sali audiowizualnej Biblioteki Głównej (ul. T. Kościuszki 25).

Regulamin wraz z formularzem zgłoszenia dostępne są na stronie biblioteki. Więcej informacji pod nr tel. 32 639 03 01.

Kategoria: Wiadomości