Magnetyczne układanki francuskie

wtorek 16 stycznia 2018
 • Magnetyczną układankę "Kosmos" można zamówić w księgarni: sklep.placfrancuski.pl (fot. mat. księgarni)
  Magnetyczną układankę "Kosmos" można zamówić w księgarni: sklep.placfrancuski.pl (fot. mat. księgarni)
 • Francuska układanka "Przyjaciele" dostępna jest na stronie: sklep.placfrancuski.pl (fot. mat. sklepu)
  Francuska układanka "Przyjaciele" dostępna jest na stronie: sklep.placfrancuski.pl (fot. mat. sklepu)
 • Magnetyczna układanka "Zwierzaki" firmy iOTOBO dostępna na stronie: sklep.placfrancuski.pl (fot. mat. sklepu)
  Magnetyczna układanka "Zwierzaki" firmy iOTOBO dostępna na stronie: sklep.placfrancuski.pl (fot. mat. sklepu)
 • "Lilli w Paryżu" to kolejna propozycja firmy iOTOBO. Można ją kupić na stronie: sklep.placfrancuski.pl( fot. mat. sklepu)
  "Lilli w Paryżu" to kolejna propozycja firmy iOTOBO. Można ją kupić na stronie: sklep.placfrancuski.pl( fot. mat. sklepu)
Czy Wasze pociechy lubią układanki? A może uwielbiają umieszczać na lodówce swoje prace? Zestaw magnetycznych układanek firmy iOTOBO umożliwi połączenie tych dwóch czynności.

Układanki tworzy się zazwyczaj na stole lub na podłodze, a potem trudno je przenieść nie burząc przy tym wszystkiego. Propozycja francuskiej firmy iOTOBO jest, według nas, rewelacyjna, bo trwalsza. Wszystkie części każdej układanki składają się z barwnej części obrazka pokrytej pianką i umieszczonego pod nim magnesu. Obrazek układa się na wierzchu metalowego pudełka które jest jednocześnie opakowaniem zestawu. Jako podstawy pod pracę mogą też służyć sprzęty domowe z elementami metalowymi, jak np. lodówka. Magnesy świetnie się na niej trzymają i dzięki temu ułożone dzieło może cieszyć oko jeszcze długo po jego stworzeniu.

Rodzajów układanek jest wiele. Niektóre są przeznaczone głównie dla dziewczynek, jak np. układanka "Lilli w Paryżu" lub "Motyle", z innych, takich jak „Kosmos” na pewno ucieszą się chłopcy.  

Każdy zestaw składa się z metalowego pudełka, z kilkudziesięciu magnetycznych, kolorowych elementów z pianki i z zadrukowanych dwustronnie arkuszy z przykładami obrazków. Większość zestawów kreatywnych przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 3 lat, choć są też układanki dla 6-latków. Ich cena waha się od 59 do 106 zł. Można je zamówić w księgarni Plac Francuski.

Na naszym portalu będzie można wygrać jeden z zestawów magnetycznych układanek. Zaglądajcie do działu Konkursy.