Mistrzyni olimpijska zaprojektowała kolekcję ubranek dla dzieci

piątek 23 lutego 2018
 • Kolekcja ubranek to spełnienie marzeń utytułowanej sportsmenki (fot. Paweł Skraba)
  Kolekcja ubranek to spełnienie marzeń utytułowanej sportsmenki (fot. Paweł Skraba)
 • Aktualnie mistrzyni spełnia się jak mama małej Marceliny - w kolekcji nie brak dziewczęcych printów (fot. sklep.ewaklucze.pl)
  Aktualnie mistrzyni spełnia się jak mama małej Marceliny - w kolekcji nie brak dziewczęcych printów (fot. sklep.ewaklucze.pl)
 • Mali mistrzowie znajdą dla siebie sporo różnych wzorów (fot. sklep.ewaklucze.pl)
  Mali mistrzowie znajdą dla siebie sporo różnych wzorów (fot. sklep.ewaklucze.pl)
 • Pojawiający się motyw motylka to nawiązanie do jednego z ulubionych stylów pływackich Otylii (fot. sklep.ewaklucze.pl)
  Pojawiający się motyw motylka to nawiązanie do jednego z ulubionych stylów pływackich Otylii (fot. sklep.ewaklucze.pl)
 • Delfinek również nawiązuje do sportowych osiągnięć sportsmenki (fot. sklep.ewaklucze.pl)
  Delfinek również nawiązuje do sportowych osiągnięć sportsmenki (fot. sklep.ewaklucze.pl)
 • Oprócz ubranek w kolekcji znajduje się również m.in. wyjątkowy kocyk zaprojektowany przez Otylię (fot. sklep.ewaklucze.pl)
  Oprócz ubranek w kolekcji znajduje się również m.in. wyjątkowy kocyk zaprojektowany przez Otylię (fot. sklep.ewaklucze.pl)
Otylia Jędrzejczak, pochodząca z Rudy Śląskiej mistrzyni olimpijska w pływaniu, a prywatnie mama dziesięciomiesięcznej Marceliny, stworzyła kolekcję ubranek dla dzieci. Na ubrankach, oprócz napisów „Little Champion”, czyli „Mały Mistrz” widnieją utworzone z kropel wody sylwetki motylka i delfinka, symbolizujące ulubiony styl pływacki sportsmenki.
Na kolekcję wiosenno-jesienną składa się aż 59 produktów: dresowe bluzy, spodnie, kamizelki, swetry, śpioszki, sukienki, spódniczki, czapeczki i kurteczki. Ubrania przeznaczone są dla dzieci od urodzenia do drugiego roku życia. - Kolekcja ubranek dla dzieci to spełnienie jednego z moich marzeń i jednocześnie prezent dla Marceliny, mojej największej inspiracji. Tworząc linię dla małych mistrzów zaufałam ekspertom w swojej dziedzinie. Wspólnie stworzyliśmy kolekcję, z której jestem dumna. Kiedyś walczyłam o trofea na pływalniach. Dziś staram się być mamą na medal, towarzysząc mojej córeczce w odkrywaniu otaczającego ją świata. To piękne, że mogę być jej przewodnikiem i motywować ją do rozwoju. Dzięki kolekcji Little Champion chcę motywować rodziców i ich pociechy do działania i rozwijania swoich pasji, od najmłodszych lat - mówi Jędrzejczak.
 
Ubranka z kolekcji Little Champion można kupić przez internet oraz w wybranych sklepach dziecięcych.
Kategoria: Moda i uroda

Zobacz także

Stroje karnawałowe przesłane przez czytelników Silesia Dzieci (fot. archiwum rodzinne Gabrysi)

Dziękujemy Wam za przesłane zdjęcia swoich pociech w przebraniach. Teraz to do Was będzie należeć decyzja, które z nich zasługują na nagrody. Na zdjęcia swoich faworytów możecie głosować na fanpage'u portalu na Facebook do poniedziałku 19 lutego. Zdjęcia przebierańców możecie przejrzeć również tutaj. Na końcu galerii znajduje się informacja o nagrodach.

Gabrysia uwielbia bale z przebraniami - wcielała się już w rolę stracha na wróble, indianki, piratki i księżniczki Poppy. W przebierankach dzielnie wtóruje jej mama ;)

KARNAWAŁ 2018 - STYLIZACJE NASZYCH CZYTELNIKÓW [ZDJĘCIA]