Najlepszy nauczyciel muzyki poszukiwany

wtorek 20 marca 2018
  • 10 nominowanych i tylko 1 zwycięzca - kto zostanie wyróżniony tytułem Nauczyciela Muzyki 2017? (fot. pixabay)
    10 nominowanych i tylko 1 zwycięzca - kto zostanie wyróżniony tytułem Nauczyciela Muzyki 2017? (fot. pixabay)
Znacie wyjątkowego nauczyciela muzyki? A może sami chcecie pochwalić się niecodziennymi metodami i osiągnięciami swoich podopiecznych? Ten plebiscyt jest właśnie dla Was - zgłoście nominację w konkursie Nauczyciela Muzyki 2017 roku.

Celem tej wyjątkowej rywalizacji jest poznanie i nagrodzenie najlepszych nauczycieli muzyki, przewodników i opiekunów muzycznych, ludzi, którzy potrafią zaszczepić miłość do muzyki, ciekawie i efektywnie jej uczyć. Uczestnikami konkursu mogą być zarówno nauczyciele w oświacie, w szkołach muzycznych, jak i muzycy uczący, niezależnie od rodzaju muzyki dominującego w ich pracy.

Kandydaci, którzy otrzymają nominacje, zostaną poproszeni o udzielenie wywiadów i udostępnienie zdjęć i filmów ilustrujących ich pracę. Popularyzacja ich osiągnięć pedagogicznych i organizacyjnych będzie stanowić wspólną akcję społeczną organizatorów i partnerów konkursu na rzecz dobrej edukacji muzycznej w Polsce. Na podstawie zgromadzonych materiałów jury przyzna Nagrodę NAUCZYCIEL MUZYKI 2017. Równolegle trwać będzie plebiscyt internetowy, w którym internauci przyznają NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi podczas Gali rozdania nagród, na przełomie maja i czerwca 2018 roku.

Kandydatów do tytułu Nauczyciel Muzyki 2017 mogą zgłaszać wszyscy: pracodawcy, współpracownicy i uczniowie. W trzeciej edycji wprowadzona została też nowość - do udziału w konkursie można nominować się osobiście.  Regulamin i formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie organizatora konkursu. Kandydatów można zgłaszać do 30 marca.
 

Kategoria: Wiadomości