Kup córce studio fryzjerskie

środa 18 kwietnia 2018
  • Dzięki zestawowi fryzjerskiemu dostępnemu na stronie sklep.PlacFrancuski.pl mogą spełnić się dziecięce marzenia (fot. pixabay)
    Dzięki zestawowi fryzjerskiemu dostępnemu na stronie sklep.PlacFrancuski.pl mogą spełnić się dziecięce marzenia (fot. pixabay)
  • Zestaw "Mój warsztat fryzjerski" posiada szereg akcesoriów do pielęgnacji i upinania włosów (fot. mat. sklep.PlacFrancuski.pl)
    Zestaw "Mój warsztat fryzjerski" posiada szereg akcesoriów do pielęgnacji i upinania włosów (fot. mat. sklep.PlacFrancuski.pl)
Która z nas nie marzyła o tym, by zostać fryzjerką. Oczywiście, że chciałyśmy być też nauczycielkami, ale do tego (przynajmniej w zabawie) wystarczy mała tablica i kreda. Aby zostać fryzjerką niezbędne są kosmetyki do włosów, grzebienie, szczotki, spinki. W sklepie PlacFrancuski.pl znaleźliśmy warsztat fryzjerski posiadający wszystkie te akcesoria. Z pewnością Wasze pociechy ucieszą się z takiego zestawu.

Na akcesoriach do czesania się nie kończy – choć jest ich aż 10 -  to nie wystarczy, by dobrze się bawić. Są jeszcze dwie musujące i odżywcze bazy, dwa naturalne perfumy, pipetki, miseczki, szpatułki i buteleczki, bo prawdziwa mistrzyni fryzjerstwa sporządza kosmetyki do włosów samodzielnie. To dopiero jest zabawa: najpierw sporządzić odpowiedni szampon, umyć włosy, nałożyć własnoręcznie wykonaną odżywkę i uczesać tak, jak klientka sobie życzy. To sposób na kreatywne spędzenie czasu nie tylko przez posiadaczkę zestawu, ale i jej rodzeństwo, przyjaciół, no i oczywiście mamę. Co ważne, wszystkie produkty są hipoalergiczne, testowane dermatologicznie i bez parabenów.

Warsztat fryzjerski Sentosphere przeznaczony jest dla dziewczynek w wieku od 8 lat, zatem może być świetnym prezentem np. na komunię. Pudełko jest barwne i okazałe – ma wymiary 28x28x4,5 cm. Warsztat kosztuje 104,99 zł i jest dostępny na stronie sklep.PlacFrancuski.pl.

W sklepie dostępne są też inne zestawy, w których znajdują się kosmetyki do samodzielnego przygotowania, np. „Fabryka mydełek artystycznych”, „Fabryka mydełek do rzeźbienia”, „Fabryka perfum” czy „Mydełka i płyny do kąpieli”. Wszystkie można znaleźć tutaj.

Na naszym portalu będzie można niebawem wygrać „Mój warsztat fryzjerski” marki Sentosphere. Zapraszamy do działu Konkursy.