Warsztaty graficzne w Gryfnym Graniu

piątek 4 maja 2018
  • Poznawanie tradycyjnych technik graficznych to dla dzieci niezwykłe doświadczenie i świetna zabawa w jednym (fot. Gryfne Granie)
    Poznawanie tradycyjnych technik graficznych to dla dzieci niezwykłe doświadczenie i świetna zabawa w jednym (fot. Gryfne Granie)
Kiedy słyszymy słowo „grafika”, najczęściej w jego uzupełnieniu pada słowo „komputerowa”. Tymczasem wszyscy mali miłośnicy prac plastycznych z chęcią poznają grafikę w jej tradycyjnym, nieco zapomnianym dziś wydaniu. Niesamowitą podróż w świat grafiki zapewniają Gryfne Granie i Malarmo Pracownia Plastyczna.

Linoryt, kalkografia, monotypia i sitodruk - to nie magiczne zaklęcia, a tematy warsztatów przeznaczonych dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat. Uczestnicy wykorzystają gotowe wzory, ale przede wszystkim będa komponować i utrwalać własne grafiki. 

Zajęcia będą się odbywać w czwartki w godz. 17-18. Pierwsze odbęda się 10 maja, a ich tematem będzie niezwykła technika linorytu.  Koszt pojedynczych zajęć to 45 zł, karnet na 3 zajęcia można kupić w cenie 120 zł. Gryfne Granie mieści się przy ul. Korfantego 8 w Katowicach. Zapisy przyjmowane są pod nr tel. 798 807 601 (Gryfne Granie) lub 604 081 278 (Malarmo Pracownia plastyczna).

Kategoria: Warsztaty