Przyłącz się do akcji i usłysz, jak rodzi się Mama

piątek 11 maja 2018
  • Nagrania audio będą dostępne dla każdej kobiety w ciąży i każdej matki absolutnie za darmo (fot. Mamy Chwile)
    Nagrania audio będą dostępne dla każdej kobiety w ciąży i każdej matki absolutnie za darmo (fot. Mamy Chwile)
  • Pomysłodawczynie akcji doskonale wiedzą, jak ważne dla młodych matek jest odpowiednie wsparcie (fot. Mamy Chwile)
    Pomysłodawczynie akcji doskonale wiedzą, jak ważne dla młodych matek jest odpowiednie wsparcie (fot. Mamy Chwile)
  • Inicjatorki akcji prowadzą też spotkania dedykowane Mamom i ich pociechom (fot. Mamy Chwile)
    Inicjatorki akcji prowadzą też spotkania dedykowane Mamom i ich pociechom (fot. Mamy Chwile)
Patronat silesiadzieci.pl
Zwykle ile osób, tyle opinii dotyczących wychowania, ubierania czy żywienia dziecka. Wokół nas sami eksperci, którzy najlepiej wiedzą co robić, jak się zachować i że za ich czasów było inaczej, czyli lepiej. Na szczęście znalazły się Mamy, które zamiast krytykować i wytykać błędy, chcą wspierać inne mamy na początku niezwykłej, rodzicielskiej drogi.

Dwie Natalie i Roksana to zespół, który postanowił odmienić myślenie młodych mam o sobie. Wspierać zamiast krytykować, podpowiadać zamiast narzucać własne zdanie i uwierzyć, że każda z nas jest najlepszą możliwą matką. Jak chcą tego dokonać? Zbierając fundusze na swój niezwyky projekt - Narodziny Mamy.

Narodziny Mamy to relaksacje i wizualizacje dla kobiet w ciąży, to zestaw nagrań audio. Jego autorki chcą, by był dostępny bezpłatnie dla każdej kobiety w ciąży i dla matek. Nagrania audio wzmocnią poczucie wartości przyszłych mam, będą je wspierać w rodzeniu się w nowej roli: mamy, uodparniać na stres i pokazywać różnorodne metody relaksacyjne. Dzięki temu mamy zawsze będą mogły sięgnąć po chwile relaksu i to dostępną bezpłatnie. Żeby wiedziały, że nawet, gdy czasami cierpią na obniżenie nastroju (hormonalna huśtawka), to właśnie w tej chwili są najlepszą wersją siebie. Nagranie audio będą im przypominały o tym, jak wielkie pokłady miłości i energii mają w sobie. Żeby jednak ta misja zakończyła się sukcesem, potrzebne jest finansowe wsparcie. A jak pomóc? Wystarczy wejść na stronę Polak Potrafi: Narodziny Mamy i wybrać spośród licznych, bardzo zróżnicowanych nagród. Upominki kierowane są nie tylko do kobiet w ciąży. Znajdą się tam i torby ekologiczne, sesje coachingowe, warsztaty online, płyty CD.

Ale to nie wszystko - akcji będą towarzyszyły również wydarzenia lokalne w Gliwicach, m.in. koncerty (pierwszy już 12 maja), warsztaty dla kobiet w ciąży i mam wracających do pracy, sesje oddechowe metodą Buteyko czy relaksacyjny piknik w plenerze.

Szczegóły wydarzeń można znaleźć na facebookowym profilu https://www.facebook.com/mamychwile3/?ref=aymt_homepage_panel oraz na blogu Mamy Chwile.

 

 

Kategoria: Warsztaty

Zobacz także

Nauka jazdy na rowerze może sprawiać problemy (fot. sxc.hu)

Dla tych, którzy nie zdążyli jeszcze nauczyć swojej pociechy jazdy na rowerze, przygotowaliśmy ściągę - jak to zrobić szybko i bezboleśnie.
Swoim doświadczeniem podzielił się z nami Tymek Błaszczyk, trener klubu sportowego Alpino (www.alpino.pl).

Jak nauczyć dziecko jazdy na rowerze? 8 kroków do sukcesu