Wakacje w teatrze

środa 6 czerwca 2018
  • Występ w prawdziwym przedstawieniu z własnoręcznie przygotowanymi rekwizytami będzie niezwykłym przeżyciem (fot. mat. organizatora)
    Występ w prawdziwym przedstawieniu z własnoręcznie przygotowanymi rekwizytami będzie niezwykłym przeżyciem (fot. mat. organizatora)
Wakacje w mieście mogą być magiczne. Teatr Czarnego Tła zaprasza wszystkie dzieci, zainteresowane tajemniczym światem teatru, na warsztaty. Letnia scena zamieni się w miejsce pełne przygód.
W lipcu i sierpniu w Teatrze Czarnego Tła w Chorzowie dzieci poznają lalki, techniki animacji przedmiotu i ruchu na scenie. Stworzą swoje rekwizyty, które wykorzystają w przedstawieniu wieńczącym warsztaty. Kreatywnie spędzony czas może stać się jedną z najciekawszych wakacyjnych przygód.
 
Zajęcia organizowane są dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat. Odbędą się: 3, 5, 10, 12 lipca w godz.16-19 (zapisy do 30 czerwca) oraz 20, 22, 27, 29 sierpnia w godz. 16-19 (zapisy do 17 sierpnia).
 
Teatr Czarnego Tła znajduje się przy ul. Poniatowskiego 6 w Chorzowie. Koszt zajęć to 90 zł. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane są na dedykowanej stronie.
 
Kategoria: Warsztaty