Stwórz niepowtarzalne ozdoby letnich kreacji

wtorek 19 czerwca 2018
  • Biżuteria do własnoręcznego wykonania przeznaczona jest dla dziewczynek w wieku od 4 lut 8 lat (fot. mat. sklep.PlacFrancuski.pl)
    Biżuteria do własnoręcznego wykonania przeznaczona jest dla dziewczynek w wieku od 4 lut 8 lat (fot. mat. sklep.PlacFrancuski.pl)
Dziewczynki uwielbiają kolorowe bransoletki i naszyjniki. A gdy mogą je same zaprojektować i wykonać - zabawy nie ma końca. W sklepie Plac Francuski znajdziecie gamę niepowtarzalnych przyborów do stworzenia wakacyjnych ozdób. Co najważniejsze - wszystkie elementy są bezpieczne i atestowane.

Małe projektantki mogą popuścić wodze fantazji i stworzyć niepowtarzalne ozdoby. Wakacyjne stylizacje nie muszą być nudne, wystarczy dodać świecącą bransoletkę lub niepowtarzalny wisiorek. Zachwyt koleżanek - gwarantowany.

Precyzja i kreatywność

Zabawa w nawijanie, zaplatanie kolorowej biżuterii rozwija wyobraźnię oraz sprawność manualną. Dziewczynki uczą się precyzji i cierpliwości, ale także rozwijają kreatywność i poczucie własnej wartości - z tak spersonalizowaną biżuterią każda poczuje się kimś wyjątkowym. Zestawy motywują również do wspólnego spędzenia czasu z dzieckiem.

Bezpieczeństwo

Hitem lata od paru sezonów są bransoletki w kolorach fluorescencyjnych. Jednak nie wszystkie są bezpieczne dla zdrowia małych użytkowniczek. Tymczasem na rynku możemy dostać przebadane, bezpieczne, naturalne oraz hipoalergiczne zestawy prosto z Francji. Firmy SentoSphère, Vilac i Djeco to wysoka jakość wykonania oraz oryginalne wzornictwo.

Bransoletka, a może naszyjnik

Biżuterię z motywem ogrodu lub Paryża stworzymy z 330 elementów, jak: koraliki, satynowe zawieszki, zapięcia. Wszystko w pięknym pudełku, które z pewnością stanie się szkatułką na biżuterię. Drewniane koraliki przeznaczone są dla dziewczynek w wieku od 4 lat. Za to wszystko zapłacimy 79,99 zł. Oryginalne bransoletki można upleść z satynowych sznureczków, wplatając łańcuszki i wisiorki. Wszystko w najmodniejszych fluorescencyjnych kolorach. W wykonaniu ogranicza nas tylko wyobraźnia. Brazylijskie, plecione, bransoletki fluo przeznaczone są dla dziewczynek od 8 lat. Za zestaw zapłacimy 64,99 zł. W sklepie dostępne są też inne zestawy, z których stworzymy wymarzone wakacyjne błyskotki, np. bransoletki gwiazd, Shamballala fluo, czy z łańcuszka.

Wszystkie zestawy można znaleźć na stronie internetowej Placu Francuskiego. Zestawy kreatywne idealnie nadadzą się na prezent na zakończenie roku szkolnego.

Na naszym portalu już niedługo będzie można wygrać bransoletki Shamballa fluo firmy Sentosphere. Zapraszamy do działu Konkursy.