TreleMorele – miejsce relaksu rodziców i zabawy dla dzieci

środa 6 lutego 2019
 • TreleMorele to miejsce, w którym dzieci mogą się pobawić, a rodzice zrelaksować przy kawie i ciastku (fot. mat. lokalu)
  TreleMorele to miejsce, w którym dzieci mogą się pobawić, a rodzice zrelaksować przy kawie i ciastku (fot. mat. lokalu)
 • Klubokawiarnia z salą zabaw otwarta jest codziennie w godz. 10-20 (fot. mat. TreleMorele)
  Klubokawiarnia z salą zabaw otwarta jest codziennie w godz. 10-20 (fot. mat. TreleMorele)
 • Można tu zorganizować dziecku urodziny tematyczne (fot. mat. TreleMorele)
  Można tu zorganizować dziecku urodziny tematyczne (fot. mat. TreleMorele)
 • TreleMorele mieści się przy ul. Radockiego 284 w Katowicach (fot. mat. lokalu)
  TreleMorele mieści się przy ul. Radockiego 284 w Katowicach (fot. mat. lokalu)
To jedna z największych kawiarni na Śląsku połączona z salą zabaw. Tu możecie odpocząć przy dobrej kawie i domowym cieście, mając cały czas na oku bawiące się dzieci. To również idealne miejsce na organizację urodzin pociechy, jak i większych uroczystości rodzinnych.

Klubokawiarnia z salą zabaw TreleMorele to klimatyczne miejsce, oferujące pyszne wypieki i wspaniałą zabawę dla najmłodszych. W miłej, rodzinnej atmosferze dorośli odpoczną, a dzieciaki rozładują nadmiar energii.

Zabawa i kawa

Kawiarnia to domowe ciasta, duży wybór deserów (w tym vege). Zimą można napić się aromatycznej kawy piernikowej, rozgrzewającej herbaty i czekolady na gorąco. Co ważne w tym miejscu, rodzice mają swoje bawiące się pociechy cały czas w zasięgu wzroku. Na dzieciaki czeka bezpieczna konstrukcja do zabawy, z tyrolką, trampoliną i miniboiskiem do gry w piłkę nożną. Nie zapomniano o udogodnieniach dla najmłodszych - specjalny kącik zabaw, a w łazience przewijak. W TreleMorele odbywają się również ciekawe zajęcia dla dzieci i rodziców, jak sensoplastyka, muzyczne podróże czy zumba.

Dla księżniczek i małych piłkarzy

TreleMorele to idealne miejsce na zorganizowanie dziecięcych urodzin. Do wyboru są trzy sale: księżniczki, piłkarza i trelusiowa. Na czas trwania przyjęcia dzieci mają zapewnioną opiekę animatora zabaw. Takie urodziny na pewno pozostaną na długo w pamięci nie tylko solenizanta, ale i zaproszonych gości. Ponadto w kawiarni możemy zorganizować imprezę okolicznościową (od 6 do 40 gości). To proste i wygodne rozwiązanie pozwoli dorosłym swobodnie spędzić czas, gdy maluchy będą mogły bawić się w pobliżu.

Klubokawiarnia z salą zabaw otwarta jest codziennie w godz. 10-20. Cena biletu w tygodniu wynosi 8 zł/godz. (dzieci do 2. roku życia) i 10 zł/godz. (powyżej 2. roku życia). Koszt przyjęcia urodzinowego za 2,5 godziny zabawy z salką urodzinową to 18 zł od osoby w tygodniu i 22 zł w weekend, solenizant gratis.

TreleMorele mieści się przy ul. Radockiego 284 w Katowicach.

Kategoria: Aktywna rekreacja

Zobacz także

Ferie w mieście, a może w górach? Obozy survivalowe, detektywistyczne, łyżwiarskie, snowboardowe, czy półkolonie taneczne, kulinarne, narciarskie lub z klockami LEGO? Propozycji jest wiele. Przedstawiamy najciekawsze, naszym zdaniem, oferty. Zobaczcie, jakie są termminy, koszty i wybierzcie takie, które będą najodpowiedniejsze dla Waszych pociech.

 

Ferie 2019 – najlepsze propozycje w regionie