SING SING - piosenki dla dzieci

poniedziałek 11 marca 2019
  • Teledyski można zobaczyć na kanale SING SING na YouTube (fot. mat.organizatora)
    Teledyski można zobaczyć na kanale SING SING na YouTube (fot. mat.organizatora)
Na rynek muzyczny wkracza nowy projekt dla dzieci – SING SING. To rytmiczne, wpadające w ucho autorskie piosenki, z kolorowymi teledyskami, które z pewnością spodobają się najmłodszym słuchaczom.

Sing Sing to projekt i kanał muzyczny dla dzieci, którego inicjatorem jest Roger Sierakowski – szef wytwórni Braxton. Autorem i kompozytorem piosenek jest SING – Norbert Wawrzyn. Jak sam przyznaje - Pisanie piosenek dla dzieci jest nie lada wyzwaniem. Olbrzymią pomoc daje mi mój syn Tymon, który ma 6 lat. To on mnie często inspiruje.

Uczą, bawią i edukują

Piosenki to nie covery, których na rynku jest mnóstwo, ale autorskie projekty. Utwory wykonują, różni artyści, zarówno młodsi, jak i starsi. Każda kompozycja to historia z pouczającym morałem. I tak np. bohaterami jednej z nich są cztery niesforne żabki, które przeżywają dzień pełen przygód. Jak zakończy się ich historia? O tym przekonacie się słuchając i oglądając klip na kanale SING SING. Piosenki to również kolorowe teledyski, które zaciekawią najmłodszą publiczność. Łatwy tekst, rytmiczna melodia pozwolą dzieciom wspólnie z rodzicami śpiewać i bawić się przy muzyce.

Jeszcze w tym roku pojawi się pierwsza płyta z 12 utworami. Na kanale YouTube co tydzień, później co dwa tygodnie będziecie mogli wysłuchać i zobaczyć premierę nowego klipu. SING SING możecie również obserwować na Fb