Superbohaterowie umyli okna w szpitalu w Katowicach

piątek 5 kwietnia 2019
  • Mimo ogromu pracy superbohaterowie mają czas na przybicie piątki z małymi pacjentemi (fot. mat. GCZD)
    Mimo ogromu pracy superbohaterowie mają czas na przybicie piątki z małymi pacjentemi (fot. mat. GCZD)
  • Ekipa superbohaterów ma do umycia blisko 540 okien na 9 kondygnacjach szpitala (fot. mat. GCZD)
    Ekipa superbohaterów ma do umycia blisko 540 okien na 9 kondygnacjach szpitala (fot. mat. GCZD)
  • Spider-Man, Batman, Superman i Clown - ta ekipa ma do wykonania poważną misję... czy jest nią mycie okien...?  (fot. mat. GCZD)
    Spider-Man, Batman, Superman i Clown - ta ekipa ma do wykonania poważną misję... czy jest nią mycie okien...? (fot. mat. GCZD)
Spider-Man, Batman, Superman i Clown umyli okna w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Ten niecodzienny widok zachwycił małych pacjentów i wzbudził ich ogromną radość.

Ekipa superbohaterów ma do umycia blisko 540 okien na 9 kondygnacjach szpitala. Pracy mają sporo, ale znajdują czas na krótką rozmowę lub przybicie piątki z dzieciakami. Katowicki szpital szukając oferty firm specjalizujących się w pracy na wysokości jako jeden z warunków postawił właśnie bajkowy strój ekipy. Dzieci przyjęły pomysł z wielkim entuzjazmem.

W Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka im. św. Jana Pawła II działa 16 oddziałów szpitalnych oraz 24 poradnie specjalistyczne. Rocznie placówka przyjmuje ok. 17 tys. pacjentów, udziela 60 tys. specjalistycznych porad ambulatoryjnych i 30 tys. świadczeń w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.

Kategoria: Wiadomości