Biedroneczka uczy liczyć

piątek 12 kwietnia 2019
  • Tytułowa Biedroneczka śpiewająco wprowadza dzieci w świat matematyki (fot. mat. organizatora)
    Tytułowa Biedroneczka śpiewająco wprowadza dzieci w świat matematyki (fot. mat. organizatora)
Patronat silesiadzieci.pl
„Biedronecza” to trzeci singiel muzycznego projektu SING SING. Najmłodsi słuchacze poprzez zabawę nauczą się liczyć i poznają przyrodę. Piosenka szybko wpada w ucho i dodaje energii do tanecznych szaleństw rodziców z dziećmi. Posłuchajcie i zobaczcie klip.

Sing Sing to projekt i kanał muzyczny dla dzieci, którego inicjatorem jest Roger Sierakowski – szef wytwórni Braxton. Autorem i kompozytorem piosenek jest SING – Norbert Wawrzyn. Utwory, jakie pojawiają się na kanale to autorskie projekty. Piosenki stworzone są z myślą o dzieciach. Wykonują je różni artyści, zarówno młodsi, jak i starsi. Inspiracją, jak i pierwszym recenzentem piosenek jest syn autora – 6-letni Tymon.

Razem ze mną licz, Kasia, Franio, Ania, Krzyś

Tym razem w muzyczny świat najmłodszych zabierze Biedroneczka. Bohaterka piosenki nauczy dzieci liczyć kropki na swoich skrzydełkach. Refren szybko zapada w pamięć, dlatego nauka liczenia stanie się zdecydowanie łatwa. Piosenka jest rytmiczna i dzieciaki chętnie przy niej bawią się i tańczą. O tym przekonacie się słuchając i oglądając klip na kanale SING SING. Piosenka to również kolorowy teledysk, który zaciekawi najmłodszą publiczność.

Co tydzień nowe piosenki

Jeszcze w tym roku pojawi się pierwsza płyta z 12 utworami. Na kanale YouTube co tydzień, później co dwa tygodnie będziecie mogli wysłuchać i zobaczyć premierę nowego klipu. SING SING możecie również obserwować na Fb.