Hop, hop, hop skacze piłka kolorowa

poniedziałek 22 kwietnia 2019
  • „Piłka kolorowa” to czwarty singiel muzycznego projektu Sing Sing (fot. mat. organizatora)
    „Piłka kolorowa” to czwarty singiel muzycznego projektu Sing Sing (fot. mat. organizatora)
Tym razem z SING SING możecie posłuchać piosenki o „Piłce kolorowej”. Razem z nią poskaczecie w rytm piosenki i zaśpiewacie refren, który szybko zapada w pamięć. Kolorowy teledysk z pewnością zaciekawi najmłodsza publiczność.

Sing Sing to projekt i kanał muzyczny dla dzieci, którego inicjatorem jest Roger Sierakowski – szef wytwórni Braxton. Autorem i kompozytorem piosenek jest SING – Norbert Wawrzyn. Utwory to autorskie projekty, stworzone z myślą o dzieciach. Wykonują je różni artyści, zarówno młodsi, jak i starsi. Inspiracją, jak i pierwszym recenzentem piosenek jest syn autora – 6-letni Tymon. Jeszcze w tym roku pojawi się pierwsza płyta z 12 utworami.

Wciąż odbija się od nowa

„Piłka kolorowa” to czwarty singiel muzycznego projektu Sing Sing. Piosenka o skaczącej piłce zachęci dzieci do tanecznej zabawy i wspólnego śpiewania. O tym przekonacie się słuchając i oglądając klip na kanale SING SING. Na YouTube co tydzień, później co dwa tygodnie będziecie mogli wysłuchać i zobaczyć premierę nowego teledysku. SING SING możecie również obserwować na Fb

Kategoria: Wiadomości

Zobacz także

fot. foter.com

Oryginalne, kreatywne, ekologiczne i dla dzieci w każdym wieku. Wszystkie pochodzą z Francji i są jedyne w swoim rodzaju. Jeżeli szukacie niebanalnych książeczek i zabawek, które zachwycą Wasze dziecko, a przy okazji spowodują, że maluch pozna język francuski - ten przegląd jest dla Was.

Zabawki prosto z Francji – ekologiczne i bezpieczne