Pokaż bilet i zwiedzaj w niższej cenie

wtorek 7 maja 2019
  • Promocyjne cen biletów będą obowiązywać do końca września tego roku (fot. mat. Muzeum Śląskie)
    Promocyjne cen biletów będą obowiązywać do końca września tego roku (fot. mat. Muzeum Śląskie)
Koleje Śląskie, regionalne muzea i galerie sztuki po raz trzeci zachęcają do korzystania z kultury w niższych cenach. Akcja „Kolej na muzea” zaczęła się w maju i potrwa do końca września. Zobaczcie co trzeba zrobić, aby skorzystać z oferty.

Pomysł na połączenie oferty muzealnej z biletem kolejowym narodził się w 2017 roku. Wówczas Koleje Śląskie wspólnie z Muzeum Śląskim uruchomiły akcję „Kolej na Muzeum”. Trzecia edycja to aż 21 obiektów i dłuższy okres obowiązywania promocji.

Tańsze wejściówki za bilet kolejowy

Z promocji może skorzystać każdy, kto pokaże kasjerowi w muzeum ważny bilet Kolei Śląskich, obejmującym miejscowość, w której znajduje się dana placówka. W zależności od miejsca rabat może wynieść od 20 do 100 procent. Promocyjne cen biletów będą obowiązywać do końca września tego roku.

Muzea, zamki, galerie

Trzecia edycja „Kolei na Muzea” to aż 21 obiektów. Zakres tematyczny oferowany przez poszczególne jednostki jest na tyle zróżnicowany, że każdy będzie w stanie znaleźć dla siebie coś ciekawego. Na liście znajdziemy takie placówki jak np. Zamek Cieszyn, Industrialne Centrum Kultury w Rybniku-Niewiadomiu, Muzeum Śląska Cieszyńskiego, Muzeum Miejskie w Żywcu, Muzeum Zamek w Oświęcimiu, Galeria Sztuki Współczesnej BWA w Katowicach czy też Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu. Pełną listę obiektów znajdziecie na stronie Kolei Śląskich.

Kategoria: Wiadomości