O Śpiącej Królewnie w Bajkowej Zatoce

wtorek 7 maja 2019
  • Słuchowisko "Śpiąca Królewna" to kolejna propozycja Bajkowej Zatoki (fot. mat. organizatora)
    Słuchowisko "Śpiąca Królewna" to kolejna propozycja Bajkowej Zatoki (fot. mat. organizatora)
Patronat silesiadzieci.pl
Lubicie spać? Ta królewna spała bardzo długo. Kto zdoła ją obudzić i jak – możecie sprawdzić słuchając Bajkowej Zatoki. Klasyczna bajka spodoba się zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Bajkowa Zatoka to projekt grupy przyjaciół – zawodowych aktorów i muzyków. Ich główny cel to uśmiech na twarzach wszystkich dzieci w Polsce. Słuchowiska to przygody i historie zarówno z klasycznych bajek, jak i „nowych” opowieści. Główni bohaterowie zmagają się z różnymi , z których płynie pouczający morał.

Przy śniadaniu, podczas zabawy, na dobranoc

Bajki możemy słuchać na dobranoc, podczas zabawy, czy też w podróży. Dzięki słuchowiskom dzieci uczą się koncentracji na słowach, jak również ćwiczą podzielność uwagi. Bajeczki czytane są prostym, ciekawym językiem. Lektorzy wyraźnie akcentują wyrazy i przekazują emocje za pomocą głosu. Dzięki temu maluchy uczą się poprawnej wymowy i chętnie słuchają opowieści.

„Śpiąca królewna” to najnowsza propozycja Bajkowej Zatoki. Na kanale YouTube co niedzielę o godz. 16 będą pojawiać się nowe słuchowiska. Bajkową Zatokę znajdziecie również na Fb.