Pies Kudłaty – piosenka o przyjaźni

piątek 10 maja 2019
  • Dzieciaki na pewno polubią tego psiaka (fot. mat. organizatora)
    Dzieciaki na pewno polubią tego psiaka (fot. mat. organizatora)
To już 6. singiel dla najmłodszych muzycznego projektu SING SING. Tym razem będziecie mogli pobawić się wspólnie z Psem Kudłatym. Piosenka jest rytmiczna, a tekst łatwy do zapamiętania. Posłuchajcie o bezwarunkowej przyjaźni między człowiekiem a czworonogiem.

Sing Sing to projekt i kanał muzyczny dla dzieci, którego inicjatorem jest Roger Sierakowski – szef wytwórni Braxton. Autorem i kompozytorem piosenek jest SING – Norbert Wawrzyn. Utwory to autorskie projekty, stworzone z myślą o dzieciach. Wykonują je różni artyści, zarówno młodsi, jak i starsi. Inspiracją, jak i pierwszym recenzentem piosenek jest syn autora – 6-letni Tymon. Jeszcze w tym roku pojawi się pierwsza płyta z 12 utworami.

Pies Kudłaty co ma duże cztery łapy

Piosenka opowiada o przyjaźni psa i chłopca. Kudłaty towarzyszy małemu przez cały dzień – razem biegają, grają w piłkę, oglądają bajki. Tekst piosenki jest łatwy do zapamiętania, a rytmiczna melodia zaprasza do zabawy. Utwór to również kolorowy teledysk, który zaciekawi najmłodszą publiczność. O tym przekonacie się słuchając i oglądając klip na kanale SING SING. Na kanale YouTube co tydzień, później co dwa tygodnie będziecie mogli wysłuchać i zobaczyć premierę nowego klipu. SING SING możecie również obserwować na Fb.