Wakacje z klockami LEGO

środa 15 maja 2019
  • Półkolonie to zabawa z LEGO i wiele innych atrakcji (fot. mat. organizatora)
    Półkolonie to zabawa z LEGO i wiele innych atrakcji (fot. mat. organizatora)
Wakacje w mieście nie muszą być nudne. Ciekawą propozycję dla dzieci ma 1000 Klocków. Nauka gry w tenisa, zabawy w Parku Śląskim, gry i quziy to tylko niektóre atrakcje. Zabawę uzupełni kręcenie filmu LEGO.

1000 Klocków Kreatywne Centrum Zabaw to spełnienie marzeń niejednego fana LEGO. W jednym miejscu znajdziecie klocki LEGO we wszystkich rozmiarach, od standardowych, przez LEGO Duplo, po ogromne LEGO Soft XXL. Dzieci mogą pobawić się: w piaskownicy pełnej kolorowych klocków, miasteczkiem LEGO City, LEGO Friends, modelem LEGO Mindstorm EV3 czy robotem LEGO Boost.

Wakacyjna przygoda z LEGO

To nie tylko zabawa w sali z mnóstwem kolorowych klocków. To również gry, quizy, konkursy, nauka gry w tenisa, „dzień włoski”, zabawy w Parku Śląskim, zabawa przy tworzeniu filmu Lego. Półkolonie zostały podzielone na dwa turnusy: od 24 do 28 czerwca oraz od 1 do 5 lipca. Dzieci mają zapewnioną opiekę od godz. 8-16 z możliwością przedłużenia (każda kolejna godzina to 5 zł). Koszt dziennej opieki to 90 zł. Cena obejmuje drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i nielimitowane napoje. Obowiązują zapisy pod numerem tel. 798 110 034.

Kreatywne Centrum Zabaw 1000 Klocków mieści się przy ul. Zawiszy Czarnego 16A, Os. Tysiąclecia w Katowicach.

Kategoria: Warsztaty