Wakacje z klockami LEGO

czwartek 25 lipca 2019
  • Półkolonie to zabawa z LEGO i wiele innych atrakcji (fot. mat. organizatora)
    Półkolonie to zabawa z LEGO i wiele innych atrakcji (fot. mat. organizatora)
Mamy dla Was dobrą wiadomość. W związku z licznymi pytaniami o „Wakacje z klockami" organizatorzy postanowili kontynuować zajęcia. Na dzieciaki będą czekać takie atrakcje, jak nauka gry w tenisa, zabawy w Parku Śląskim, gry i quizy. Zabawę uzupełni kręcenie filmu LEGO. Ruszyły zapisy.

1000 Klocków Kreatywne Centrum Zabaw to spełnienie marzeń niejednego fana LEGO. W jednym miejscu znajdziecie klocki LEGO we wszystkich rozmiarach, od standardowych, przez LEGO Duplo, po ogromne LEGO Soft XXL. Dzieci mogą pobawić się: w piaskownicy pełnej kolorowych klocków, miasteczkiem LEGO City, LEGO Friends, modelem LEGO Mindstorm EV3 czy robotem LEGO Boost.

Wakacyjna przygoda z LEGO

To nie tylko zabawa w sali z mnóstwem kolorowych klocków. To również gry, quizy, konkursy, nauka gry w tenisa, „dzień włoski”, zabawy w Parku Śląskim, zabawa przy tworzeniu filmu Lego. Półkololonie odbędą się w terminie 5-9 sierpnia. Dzieci mają zapewnioną opiekę od godz. 8-16 z możliwością przedłużenia (każda kolejna godzina to 5 zł). Istnieje możliwość wykupienia pojedynczych dni opieki dziennej lub całego tygodnia. Koszt dziennej opieki to 90 zł. Cena obejmuje drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i nielimitowane napoje. Obowiązują zapisy pod numerem tel. 798 110 034.

Kreatywne Centrum Zabaw 1000 Klocków mieści się przy ul. Zawiszy Czarnego 16A, Os. Tysiąclecia w Katowicach.

Kategoria: Warsztaty